Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Mortal Kombat: Shaolin Monks na Hrej.cz

Mortal Kombat: Shaolin Monks - promo video č.4

Minutu a půl dlouhé promo video, které nabízí sestřih atraktivních záběrů z nedávno dokončeného akčního konzolového titulu Mortal Kombat: Shaolin Monks.

16. 9. 2005 v 10.22 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 253 Velikost: 38 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Třetí promo video z akční adventure Mortal Kombat: Shaolin Monk

Společnost Midway vydala třetí oficiální video z chystané akční adventure Mortal Kombat: Shaolin Monks, jež vyjde na PS2 a Xboxu a její vývoj mají na starosti tvůrci z týmu Paradox, kteří se koncem minulého roku stali součástí Midwaye. Třetí promo video nabízí 41 sekund atraktivních záběrů ze hry i stylových enginových animaček. Záběry jsou navíc doprovázeny komentářem, jež hráči nastiňuje situaci, v níž se na počátku hry ocitne. Mortal Kombat: Shaolin Monks není klasickou bojovkou. Jde spíš o adventure, která nabídne celou řadu dobře známých MK postav i lokací včetně takových jako je Baraka, Liu Kang, Mileena, Kung Lao a další. Většina lokací bude mít stejně ďábelsky propracovaný design jako arény v MK: Deception, v němž hrají veledůležitou roli i pasti a celá řada dalších nástrah. Hra nabídne jak singleplayer, tak i kooperativní multiplayer. Kromě nového videa stojí za omrknutí i nedávno vydané screeny, které jsou k vidění v naší galerii.

12. 8. 2005 v 14.12 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 179 Velikost: 16.6 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Mortal Kombat: Shaolin Monks - E3 2005 video

Skoro dvě minuty dlouhé promo video, které presentuje akční adventure Mortal Kombat: Shaolin Monks od společnosti Midway. Video sestává z řady záběrů přímo ze hry i z enginových příběhových sekvencí.

13. 5. 2005 v 11.14 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 163 Velikost: 50.8 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Detailní promo video z 3rd person akce Mortal Kombat: Shaolin Monks

Mortal Kombat: Shaolin Monks není dalším dílem v sérii bojovek od společnosti Midway. Jde sice o titul zasazený ve světě Mortal Kombat, kde nechybí ani jedna ze známých postav, ale nejde o bojovku, nýbrž 3rd person akci. Mortal Kombat: Shaolin Monks navíc nevyvíjí žádné z interních studií společnosti Midway, ale tvůrčí tým Paradox Entertainment, který se zatím ani s jedním svým titulem příliš neukázal. Nové promo video z Mortal Kombat: Shaolin Monks však naznačuje, že tentokrát jsou tvůrci z Paradox Entertainment díky dohledu z Midwaye na té nejlepší cestě vytvořit skutečně kvalitní titul. Video je dlouhé celých 7 minut 22 sekund a ve spoustě detailní záběrů nabízí pohled na to, jakým způsobem je zpracován herní svět, jak funguje bojový systém, nabízí pohled na nepřeberné množství komb a bojových úderů, které budou mít oba hlavní hrdinové (Liu Kang, Kung Lao) k dispozici, video rovněž presentuje interaktivitu jednotlivých lokací a spoustu dalších nových prvků. Fanoušci série Mortal Kombat si zkrátka tohle video nesmí nechat ujít.

21. 2. 2005 v 15.56 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 115 Velikost: 59.5 MB Typ: Trailer

Stáhnout