Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Shadow of Rome na Hrej.cz
Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Krvavý souboj s tygry v aréně na videu z PS2 akce Shadow of Rome

Shadow of Rome je mix bojovky a stealth akce odehrávající se ve starověkém Římě, kde se dva přátelé snaží zabránit vraždě nevinného člověka a poznávají jaká špína se ukrývá za povrchním pozlátkem římského impéria. Dnešní video je z akční části v aréně. Video je dlouhé 1 minutu 41 sekund a nabízí pohled na to, jak Agrippa za neustálého povzbuzování publika bojuje s hordou krvelačných a pořádně vyhladovělých tygrů. Používá přitom různé druhy zbraní včetně hořících šípů a luku, palcátů, palic, ale dojde i na údery jeho mocných pěstí a porcování tygříků mečem i kopím. Souboje jsou docela brutální a plné krve, ale jejich provedení je vynikající. Zčásti i díky interaktivnímu prostředí arény.

19. 1. 2005 v 16.18 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 66 Velikost: 52.9 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Nové video z Shadow of Rome, aneb jak se dříve špehovalo v Římě

Shadow of Rome je chystaná akční adventure pro PS2, která nabízí dvě hlavní postavy, přičemž hra s každou z nich se liší jako den a noc. Zatímco Agrippa je bojový typ a hráč jej bude ovládat během brutálních soubojů v gladiátorských arénách, tak Octavius je mnohem klidnější a civilněji vyhlížející osoba. Podle toho také vypadá jeho část hry, která se povětšinou sestává ze stealth akčních sekvencí. Hráč se bude Octaviem plížit podél zdá, naslouchat důležitým rozhovorům cizích lidí, používat předměty a občas dojde i na trochu té akce v podobě rozbití vázy o hlavu protivníka, nebo uškrcení provazem - zezadu samozřejmě. A právě jednu ze stealth akčních sekvencí si můžete prohlédnout v nové in-game videoukázce. Je dlouhá 1 minutu 9 sekund a představuje Octavia, kterak použije myš k vystrašení hostů v restauraci, aby se tudy mohl neslyšně a neviditelně proplížit a pokračovat v dalším zjišťování informací.

16. 12. 2004 v 11.20 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 25 Velikost: 71.7 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Krvavé souboje v bojové aréně na videu z PS2 akce Shadow of Rome

Společnost Capcom vydala další video z připravované kombinace third-person/stealth akce a akční adventure Shadow of Rome. Video je tentokrát dlouhé 3 minuty 4 sekundy a nabízí ukázky krvavých soubojů v bojové aréně, při nichž je možné a také nutné používat rozličná komba. Ta mohou a v mnoha případech i budou, způsobovat nepříjemná zranění a nakonec i smrt nepřítele. Jak je vidět z videa, jsou souboje skutečně brutální, což podle tvůrců reflektuje jejich skutečný naturel podložený historickými fakty. Není tedy nic netradičního, když soupeř v boji přijde o ruku, nohu hlavu a jiné končetiny, je možné mu zezadu zlomit vaz, napíchnout jej na kopí, či trojzubec, nebo jej přimáčknout a rozpůlit padacími dveřmi s ostrými hroty. Bojových arén jsou ve hře k dispozici doslova tucty a každá se liší svým designem, nepřáteli i různými pastmi. Před nimi se musí mít na pozoru jak hráč, tak i jeho soupeři.

8. 12. 2004 v 11.03 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 34 Velikost: 80.7 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Krvavé obrázky a in-game video z akčního PS2 titulu Shadow of Rome

Shadow of Rome je velice zajímavý titul pro konzoli PS2 od společnosti Namco, který kombinuje akční a hodně brutální souboje v aréně s akčně adventurními sekvencemi, kde je třeba zejména nenápadného chování a tichého pohybu. Shadow of Rome je titul zasazený do starověkého Říma, kde se dva přátelé snaží zbavit otce jednoho z nich obvinění z vraždy císaře. Oba dvě části hry se v pravidelných intervalech střídají, což by mělo udržet míru zábavy na vysoké úrovni. Krvavé obrázky z bojové části hry si můžete prohlédnout v této galerii a akčně adventurní část je presentována v tomto novém videu. Jde o 3 minuty 25 sekund dlouhé video, jež sestává pouze z ukázek přímo z akčně adventurní části hry.

17. 11. 2004 v 11.10 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 25 Velikost: 23.4 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Nové záběry ze zkorumpovaného Říma na videu z PS2 akce Shadow of Rome

Společnost Capcom vydala nové video z připravované konzolové third-person akce Shadow of Rome. Video je dlouhé 2 minuty 24 sekund a nabízí sestřih záběrů z tradičně perfektně zpracovaných renderovaných filmečků a záběrů přímo ze hry, respektive z obou odlišných druhů misí. K dispozici jsou tak ukázky jak z misí, v nichž hráč ovládá Agrippa, tak i z misi, kde hráč ovládá jeho přítele Octavia. Hra za každou z postav je zcela odlišná. Zatímco mise s Agrippem jsou čistě akční a plné brutálních soubojů s řadou nepřátel, mise za Octavia připomínají špionážní stealth akce ala Splinter Cell. Oba přátelé bojují nejenom za své vlastní cíle, ale i za budoucnost Říma, který je prolezlý korupcí a zrada i krvavá pomsta číhají na každém rohu.

27. 10. 2004 v 10.16 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 30 Velikost: 24.7 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Informace, screeny a renderované intro video z PS2 akce Shadow of Rome

Shadow of Rome je third-person akce, v níž hráč přebírá roli hned dvou postav - Agrippa a jeho přítele Octavia. Příběh hry je zasazen do roku 48 před naším letopočtem, kdy je mocný Řím zmítán politickou korupcí a násilím. Jednou z obětí situace se stane i Agrippův otec, který byl obviněn z vraždy a jeho jedinou záchranou je právě jeho syn Agrippus i jeho přítel Octavius. Hráči jsou postupně předkládány mise dvojí charakteru, v nichž vždy ovládá buď Agrippa, nebo Octavia. Zatímco mise pro Agrippa jsou orientovány jako čistě akční, mise pro Octavia jsou designově odlišné a dají se zařadit do kategorie stealth akčních. Mise se odehrávají v prostředí starověkého Říma, který je zpracován s citem pro detail a hráč během nich navštíví i řadu dobře známých historických monumentů včetně Kolosea. Společnost Capcom právě vydala 3 minuty dlouhé dokonale detailní renderované intro video, které nastiňuje situaci v Římě právě v roce, kdy začíná příběh hry.

14. 10. 2004 v 09.33 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 15 Velikost: 31 MB Typ: Trailer

Stáhnout