Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Cold Winter na Hrej.cz

Cold Winter - ragdoll physics video

Skoro minutu a půl dlouhé video, jež bylo vydáno za účelem presentace ragdoll fyziky, která se stará o realistické pohyby všech umírajících postav ve hře. Video je opět doprovázeno srozumitelným anglickým komentářem producenta hry Iana Stevense.

27. 4. 2005 v 17.21 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 61 Velikost: 12.4 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Cold Winter - object physics video

Více než minutu a půl dlouhé video, jehož účelem je presentace interaktivity herního prostředí a fyziky celé řady objektů, které se v lokacích povalují. Hráč může ve svůj prospěch v boji využívat bedny, vozíky, stoly, bomby s plynem a celou řadu dalších objektů. Je přitom zcela v jeho režii jestli si s nimi bude jenom hrát, nebo je aktivně využije a ulehčí si tím boj proti inteligentním soupeřům. Video je doprovázeno srozumitelným anglickým komentářem producenta hry Iana Stevense.

27. 4. 2005 v 17.19 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 32 Velikost: 14 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Presentace nepřátelské AI na videu z konzolové 3D akce Cold Winter

Konzolová 3D akce Cold Winter už je sice hotová, ale v obchodech se zjeví až 10. května. Přinejmenším do tohoto data se tedy budou i nadále objevovat nové informace a materiály, což dokazuje i nové video představující AI nepřátel. Video je dlouhé 1 minutu 24 sekund a svým komentářem jej doprovází programátor Rich Carless z týmu Swordfish Studios, který s pomocí záběrů upozorňuje na zajímavé prvky v chování nepřátelské AI. Jak je na záběrech vidět, jsou nepřátelé schopni aktivně vyhledávat krytí a používat k tomu i objekty v lokacích jako jsou například stoly, barely a další. Z vlastních zkušeností však můžeme říci, že AI v Cold Winter není až tak dokonalá, jak se tvůrci snaží presentovat. Čas od času se některých z nepřátel doslova zasekne na místě, nebo nahnutě stojí v dešti hráčových kulek. Tyto případy však naštěstí nejsou příliš časté a v urputné přestřelce si jich člověk často ani nevšimne.

22. 4. 2005 v 08.55 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 23 Velikost: 14.4 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Únik z čínského vězení na videu z konzolové 3D akce Cold Winter

Tvůrci z týmu Swordfish vydali nové in-game video z konzolové 3D akce Cold Winter, která hráče staví do role bývalého tajného agenta, jenž byl odepsán a nyní čeká na popravu v čínském vězení. Náhle však přichází pomoc od člověka, kterého dlouho neviděl. Video je dlouhé 4 minuty 28 sekund a na rozdíl od všech předchozích videoukázek tohoto slibného titulu už obsahuje kompletní interface, hudbu i dabing hlavní postavy a osoby ženského pohlaví, která jej na dálku přes rádio naviguje. Video nabízí souvislou ukázku z jedné z počátečních úrovní, která je situována do Číny, kde byl hlavní hrdina vězněn a odkud musí logicky prchnout. Kromě Číny se bývalý agent Andrew Sterling podívá i do celé řady jiných lokací včetně Hong-Kongu, Indie, Káhiry, Severní Koreje a dalších. Hra by se na trhu měla objevit v květnu a příznivci 3D akcí se zajímavým několikavrstvým příběhem by si ji neměli nechat ujít.

18. 3. 2005 v 13.20 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 44 Velikost: 37.1 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Screeny a in-game videa z konzolové 3D akce Cold Winter

Cold Winter se na první pohled nezdá nijak být něčím zvláštní, nebo dokonce originální 3D akcí. Opak je však pravdou. Tento titul totiž zdobí nejenom temný příběh s několika liniemi, ale i skvělé technické zpracování, jak dokazují screeny a nová videa. Obrázky jsou samozřejmě k dispozici v naší galerii a nová videa (sbalená do jednoho archivu) stahujte odsud. První video je dlouhé 1 minutu 18 sekund a obsahuje in-game záběry z asi 3 měsíce starého buildu hry. I tak je však nač se dívat. Za povšimnutí stojí zejména fungující fyzikální model, díky němuž se předměty chovají jako ve skutečnosti a lze je tedy použít k v boji. Například jako zátaras. Druhé video je dlouhé 1 minutu 32 sekund a nabízí ukázky ze stejného buildu hry. V tomto videu je představena akce s využitím sniperky v exteriérech a interaktivita herního prostředí.

19. 1. 2005 v 17.47 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 36 Velikost: 26.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout

In-game videa ze slibné konzolové 3D akce Cold Winter

Cold Winter je poněkud drsnější 3D akce od týmu Swordfish Studios, která se odehrává v 8 zajímavých lokacích po celém světě, kam je situováno celkem 15 dlouhých misí. Hlavním hrdinou je agent tajné britské služby MI6 Andrew Sterling, který však čeká na popravu v čínském vězení a pomalu už začíná rekapitulovat svůj život. Zcela překvapivě jej zachrání jeho starý přítel, kterého dlouho neviděl. Nejde však o nezištnou pomoc a Andrew musí za své osvobození zaplatit protislužbou. Cold Winter je titul z prostředí drsného světa tajných služeb a rozvědek, kde je smrt na denním pořádku a lidský život nemá větší cenu, než informace. Cold Winter nabídne více než 30 zbraní, možnost vytvářet zbraně vlastní, k dispozici budou chytří spolubojovníci a jedním z lákadel hry je i interně vyvinutý 3D engine, který disponuje prvky, jež nejsou v konzolových titulech běžné. Kromě reálného fyzikálního enginu, je jsou to ragdoll efekty, rozdělení těl protivníků do 24 samostatných zón (je možné odstřelovat jednotlivé části těla), zajímavé je i možnost sebrání a použití celé řady předmětů v lokacích a interaktivní herní prostředí obecně. Důkazem interaktivity jsou i tato dvě in-game videa, která dohromady nabízí 1 minutu 30 sekund záběrů přímo ze hry, respektive z akce. Hlavní hrdina na záběrech představí fungování fyzikálního enginu v praxi, stejně jako odpresentuje zásahové zóny na tělech a za povšimnutí stojí i skvěle provedené realtime stíny při střelbě na okolních objektech.

21. 12. 2004 v 12.30 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 17 Velikost: 7.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout