Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Devil May Cry 3 Dante's Awakening na Hrej.cz

Devil May Cry 3 SE

Minutu a půl dlouhý promo trailer presentující chystanou speciální edici adrenalinové PS2 akce Devil May Cry 3 od společnosti Capcom. Video podbarvené drsnou techno muzikou nabízí pohled na nové prvky, jež speciální edice DMC3 přinese.

17. 1. 2006 v 09.13 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 322 Velikost: 13.3 MB Typ: Trailer

Stáhnout

In-game video z adrenalinové PS2 akce Devil May Cry 3 Dante's Awakening

Rozhodnutí společnost Capcom navrátit se s Devil May Cry 3 ke kořenům celé série lze jenom s povděkem kvitovat. Správnost rozhodnutí dokazuje i nové in-game video, v němž Dante předvádí spoustu krkolomných bojových manévrů. Video je dlouhé 1 minutu 54 sekund a jde o sestřih delších záběrů hned z několika úrovní. Záběry dokazují, že je celková rychlost a dramatičnost soubojů na úrovni prvního dílu, k čemuž zřejmě přispívá i upravené ovládání. To umožňuje rychlé střídání bojových stylů i navazování úderů do několikanásobných komb bez jakéhokoli zdržení, které by díky schopnostem démonických nepřátel znamenalo jistou smrt. Za zmínku stojí i adrenalinová hudba na pozadí, která zcela odpovídá tomu co se děje na obrazovce.

12. 1. 2005 v 14.05 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 144 Velikost: 27.5 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Nové obrázky a dokonalý promo trailer z PS2 akce Devil May Cry 3

Na GameSpy se objevila sada nových obrázků a další dokonalé promo video z chystané third-person akce Devil May Cry 3. Video je dlouhé 4 minuty 1 sekundu a po jeho shlédnutí se jistě nenajde jediný fanda akčních her, který by se na DMC 3 netěšil. Základem videa je dokonalý dynamický střih a kombinace ukázek ze hry i příběhových sekvencí vyvedených ve zbrusu novém enginu. To vše je doprovázeno odpovídající tvrdou techno-industrialovou ústřední skladbou, která se jistě stane hlavním lákadlem chystaného DMC 3 soundtracku. Ukázky z příběhových scén se soustřeďují na presentaci Danta a jeho několikeré setkání se svým bratrem, o němž dlouho neměl ani ponětí. Jeho náhlé zjevení není náhodné, ale předznamenává snahu pekelných sil o opětovné převzetí vlády na tímto světem. Tím, že se Dante se svým bratrem a jeho přisluhovači vypořádá, tak zároveň vyřeší problém se vstupem pekelných sil do našeho světa. A to je (stejně jako v předešlých dílech) hlavním cílem hry.

2. 11. 2004 v 10.20 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 83 Velikost: 24.3 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Adrenalinové in-game video z konzolové 3rd person akce Devil May Cry 3

Společnost Capcom vydala nové video z netrpělivě očekávané gotické third-person akce Devil May Cry 3: Dante's Awakening, která však podle nedávného odhalení vyjde až v roce 2005. Nové video je sice poněkud větší, ale zato nabízí 2 minut 39 sekund adrenalinových záběrů ve vysokém rozlišení přímo ze hry, které jsou doprovázeny dynamickou techno-industrialovou skladbou. Z nových záběrů je zcela zřejmé jak bude ve hře fungovat střídání tří bojových stylů. Na každého nepřítele totiž platí něco jiného. Některé zrůdičky podlehnou pouze salvě dobře mířených kulek, zatímco ty ostatní nedají pokoj dokud nepřijdou o hlavu díky ostří nabroušeného meče. Dante se navíc v zacházení s jednotlivými zbraněmi bude zlepšovat, aby se na konci jako mistr mohl postavit svému největšímu nepříteli. Kdo to bude je prozatím tajemstvím, ale jistě to bude mít co dočinění s jeho nevlastním bratrem, o němž dlouhá léta vůbec Dante neměl ani potuchy.

26. 10. 2004 v 11.08 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 87 Velikost: 78.1 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Sledujte povedené in-game video z PS2 akce Devil May Cry 3

Devil May Cry je i po několika letech od svého vydání skvělá third person akce a na konzoli PS2 jedna z nejlepších. O díle druhém už se to ovšem říct nedá. Jak nakonec dopadne připravovaný díl třetí je zatím možné pouze tipovat. Ale i tohle nové in-game video naznačuje, že by výsledek tentokrát mohl stát za to. Devil May Cry 3 totiž po stránce konceptu a hratelnosti znamená návrat na začátek, návrat k tomu co první díl učinilo tak populární. Rozlehlé a mizerně zpracované úrovně opět nahradí prostorově menší, ale designově kompaktnější lokace, kde se odehraje celá řada skriptovaných i příběhových sekvencí a ještě více frenetických soubojů proti hordám originálních nepřátel. DMC 3 je totiž hlavně soubojová hra. Právě soubojový systém s velkým množstvím pohybů a jejich kombinací do kombo úderů je základem celého titulu. Až na tento základ je naroubován nový systém, který hráči nabízí výběr z několika bojových stylů. Jedná se jakousi alternativu povolání z RPG her. Použití primárního bojového stylu je navíc možné měnit před každou úrovní podle nepřátel. Přesvědčit se o tom můžete v tomto 6 minut 44 sekund dlouhém videu, které nabízí pohled na práci v menu a pak průchod celým jedním levelem z plné verze hry.

8. 9. 2004 v 09.45 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 99 Velikost: 22.8 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Sledujte dokonalé in-game video z 3rd person PS2 akce Devil May Cry 3

Společnost Capcom vydala dokonalé in-game video z připravované third person akce Devil May Cry 3. Video je dlouhé 3 minuty 45 sekund a nabízí dynamicky střižený sled záběrů přímo ze hry doprovázený skvělou elektronicko-rockovou skladbou. Devil May Cry 3 je již třetím dílem v populární sérii od společnosti Capcom. A k radosti všech fanoušků se má jednat a o návrat k populárními konceptu z prvního dílu. Díl druhý totiž i přes obrovské ambice a hype v médiích naprosto selhal. Po stránce příběhu je DM3 prequel k prvnímu dílu a hráči se tak dozví proč se vlastně Dante stal ochráncem lidstva, jak se vypořádal se závistí svého bratra atd. Hlavní složkou hry jsou stejně jako v předchozích dílech souboje, v nich může Dante použít jeden z několika nabízených bojových stylů s unikátní sadou schopností pro každý z nich. K dispozici bude mít kromě svých pěstí a kopů i široký arsenál bodných, sečných i střelných zbraní různého kalibru i účinku. DMC 3 vyjde ještě tento rok exkluzivně pouze pro PS2 a vy si zatím prohlédněte obrázky v naší galerii.

31. 8. 2004 v 15.41 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 80 Velikost: 60.4 MB Typ: Trailer

Stáhnout