Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Drakengard 2 (Drag-On Dragoon 2: Love Red, Ambivalence Black) na Hrej.cz

Drakengard 2 - ENG trailer

Dvě a půl minuty dlouhý promo trailer z anglické verze PS2 akce s RPG prvky Drakengard 2 od týmu Cavia a společností Ubisoft a Square Enix. Video obsahuje sestřih ukázek z impresivních CG animaček i frenetických akčních sekvencí ve vzduchu i na zemi.

10. 2. 2006 v 12.22 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 47 Velikost: 14.4 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Drakengard 2 - JPN trailer

Společnost Square-Enix vydala první promo trailer z chystané third-person akce s RPG prvky Drakengard 2 od týmu Cavia. Video je dlouhé 51 sekund a jedná se o sestřih záběrů z renderovaných filmečků, které jsou viditelně na ještě vyšší úrovni než v prvním díle. Ústřední postavou videa je dívka, respektive princezna Mana, která byla v prvním díle nástrojem zla, od něhož ji osvobodil Caim. Od té doby však uplynulo celých 18 let a Mana je nyní krásná dívka, zatímco po Caimovi už není dlouho ani vidu ani slechu. Roli hlavní postavy v druhém díle proto obsadil princ Nowe. Je však nad slunce jasné, že se Caim objeví a sehraje důležitou roli i v příběhu druhého dílu. Než se však dozvíme jaká příběhová překvapení si zase tvůrci nachystali, tak si nějaký ten počkáme. V Japonsku sice hra vychází už na jaře, ale následná lokalizace do angličtiny si přinejmenším několik měsíců práce vyžádá.

23. 12. 2004 v 10.36 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 17 Velikost: 4.5 MB Typ: Trailer

Stáhnout