Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Spartan: Total Warrior na Hrej.cz

Další skvělé promo video z konzolové akce Spartan: Total Warrior

Do vydání historicko-mytologické konzolové third-person akce Spartan: Total Warrior zbývá zhruba jeden měsíc a tvůrci z britského týmu vydali za asistence spol. Sega další skvělé promo video, které nemůže nechat žádného příznivce akčních titulů chladným. Video je dlouhé skoro dvě minuty a nabízí sestřih velkého množství krátkých, ale zato neuvěřitelně lákavých záběrů přímo ze hry (zejména z masivních bitev několika desítek bojovníků) i příběhových animaček, které budou zpracovány v enginu hry a jak je vidět, tak rozhodně budou stát za to. Právě na záběrech z příběhových animaček se představuje celá řada hlavních postav i nádherných bossů mezi něž patří nejenom několikahlavé příšery, ale i strašlivé létající cosi, s čím bude mít hráč a jeho spolubojovníci podle všeho hodně moc práce. Spartan: Total Warrior (koupit na Bontonlandu) je titul zasazený do období starověkého Říma, kde hráč přebírá roli válečníka známého pod jménem Spartan, jenž vede své udatné spartské spolubojovníky do celé řady epických bitev a soubojů, aby nakonec skončil až v samotném Římě. Spartan: Total Warrior nabídne souboje desítek i stovek postav na jedné obrazovce, v nichž bude díky svým speciálním schopnostem hrát Spartan vůdčí roli. Očekávat lze souboje s mnoha mýtickými stvořeními, ale i s hordami římských legionářů a dalších nepřátel ve spoustě zajímavých lokací.

24. 9. 2005 v 10.26 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 218 Velikost: 43.9 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Dvě nová promo videa z konzolové akce Spartan: Total Warrior

Společnost SEGA a tvůrci z britského týmu Creative Assembly vydali dvě dva promo videa z chystané konzolové akce Spartan: Total Warrior, která vyjde na PS2 a Xboxu ještě tento, nebo příští měsíc. Obě videa jsou zabalena do jednoho archivu a dohromady obsahují 2 minuty 53 níže popsaných záběrů, které rozhodně stojí za zhlédnutí. První video je dlouhé 1 minutu 26 sekund a kromě ukázek z masivních bitev několika desítek vojáků obsahuje i záběry z impresivních enginových animaček, které dokazují, že tvůrci z Creative Assembly rozhodně nezapomněli na příběhovou stránku hry. Druhé video je dlouhé 1 minutu 27 sekund a nabízí ukázky z enginových animaček i ze hry a právě na záběrech ze hry jsou k vidění speciální schopnosti hlavního hrdiny i jeho velmi zajímavých úhlavních nepřátel z řad Římanů a jim sloužících příšer. Spartan: Total Warrior je titul zasazený do období starověkého Říma, kde hráč přebírá roli válečníka známého pod jménem Spartan, jenž vede své udatné spartské spolubojovníky do celé řady epických bitev a soubojů, aby nakonec skončil až v samotném Římě. Spartan: Total Warrior nabídne souboje desítek i stovek postav na jedné obrazovce, v nichž bude díky svým speciálním schopnostem hrát Spartan vůdčí roli. Očekávat lze souboje s mnoha mýtickými stvořeními, ale i s hordami římských legionářů a dalších nepřátel ve spoustě zajímavých lokací.

2. 9. 2005 v 17.59 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 126 Velikost: 26.7 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Třetí oficiální video z antické konzolové akce Spartan: Total Warrior

Tvůrci z Creative Assembly a společnost Sega vydali další oficiální promo video z antické akce Spartan: Total Warrior, která je vůbec prvním výhradně konzolovým projektem výše zmíněného britského týmu. Video nabízí 1 minutu 44 sekund záběrů ze hry i příběhových enginových animaček, v nichž se představují nejenom hlavní kladné i záporné postavy, ale i řada mytologických stvoření včetně obra a medúzy. Záběry ze hry zase potvrzují, že srdcem Spartan: Total Warrior jsou masivní bitvy, kdy se na bitevním poli střetává několik desítek i stovek po nepřátelské krvi bažících bojovníků. Spartan: Total Warrior je titul zasazený do období starověkého Říma, kde hráč přebírá roli válečníka známého pod jménem Spartan, jenž vede své udatné spartské spolubojovníky do celé řady epických bitev a soubojů, aby nakonec skončil až v samotném Římě. Spartan: Total Warrior nabídne souboje desítek i stovek postav na jedné obrazovce, v nichž bude díky svým speciálním schopnostem hrát Spartan vůdčí roli. Očekávat lze souboje s mnoha mýtickými stvořeními, ale i s hordami římských legionářů a dalších nepřátel ve spoustě zajímavých lokací.

15. 8. 2005 v 13.04 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 71 Velikost: 43.9 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Druhé oficiální video z antické konzolové akce Spartan: Total Warrior

Strategičtí experti z týmu Creative Assembly se dokázali velmi rychle zadaptovat i v prostředí konzolových titulů a jejich připravovaná antická akce Sparta: Total Warrior vypadá přinejmenším velmi slibně. Částečně o tom svědčí i druhé oficiální video. Druhé promo video je dlouhé pouhých 57 sekund, ale i tak je nač se dívat. K dispozici je řada trošku kratších, ale přesto atraktivních záběrů z masivních bojových scén několika desítek vojáků, mezi nimiž se jako hlavní hrdina Spartan proplétá hráč a působí nepříteli zdaleka největší ztráty. Ostatně tak je to správně. Je to hlavní hrdina a jeho speciální schopnosti jej k tomu předurčují. Spartan: Total Warrior je titul zasazený do období starověkého Říma, kde hráč přebírá roli válečníka známého pod jménem Spartan, jenž vede své udatné spartské spolubojovníky do celé řady epických bitev a soubojů, aby nakonec skončil až v samotném Římě. Spartan: Total Warrior nabídne souboje desítek i stovek postav na jedné obrazovce, v nichž bude díky svým speciálním schopnostem hrát Spartan vůdčí roli. Očekávat lze souboje s mnoha mýtickými stvořeními, ale i s hordami římských legionářů a dalších nepřátel ve spoustě zajímavých lokací.

17. 6. 2005 v 14.09 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 91 Velikost: 7.8 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Spartan: Total Warrior - in-game videa

Sada in-game videí, která nabízí záběry z hektických soubojů desítek mužů, mezi nimiž se pohybuje hráčem ovládaný Spartan a kosí jednoho nepřítele za druhým. Na videu je rovněž představena jedna z fiktivních zbraní soupeře, kterou je uvězněné Medusa. Jejího pohledu nepřítel využívá jako paprsku, který působí okamžitou proměnu v kámen.

5. 5. 2005 v 16.59 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 229 Velikost: 12.5 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Spartan: Total Warrior - promo video

Více než dvě minuty dlouhé video, které nabízí pohled na sestřih záběrů přímo ze hry, respektive z masivních bitev, ale i záběry z efektních příběhových scén, jež jsou presentovány přímo v enginu hry.

9. 3. 2005 v 15.00 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 48 Velikost: 117 MB Typ: Trailer

Stáhnout