Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře The Warriors na Hrej.cz

The Warriors

Rady do hry The Warriors.

28. 4. 2007 v 14.55 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 9 Velikost: 0 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

The Warriors - promo video č.6

Necelou půlminutu dlouhá videoukázka, která nabízí pohled na noční přepadení člena konkurenčního gangu v oblasti Coney Islandu.

12. 10. 2005 v 12.32 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 60 Velikost: 23.8 MB Typ: Trailer

Stáhnout

The Warriors - promo video č.5

38 sekund dlouhé video, jež nabízí tajemnou hudbou doprovázené noční záběry z prázdného zábavního parku na Coney Islandu v New Yorku, kde pod rouškou tmy dojde k přepadení člověka, zřejmě člena konkurenčního gangu.

12. 10. 2005 v 12.30 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 32 Velikost: 37.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Momentky ze života gangů v akčním titulu The Warriors

Vydání akčního titulu The Warriors od společnosti Rockstar se blíží a tvůrci se (nejenom) proto znovu připomínají s další videoukázkou, která slouží zejména jako presentace lokací, v nichž se bude hráč se svými svěřenci pohybovat. Video je dlouhé 46 sekund a na jeho záběrech je k vidění život na ulicích i v temných zákoutích, nechybí pohled na vcelku klidné zatýkání s několika protestujícími výrostky na pozadí a další momentky z života na ulici. The Warriors (koupit na Bontonlandu) je akční titul postavený na stejnojmenném filmu. Příběh hry zčásti sleduje jeho příběh a zčásti jde o prequel. Ve zkratce jde o to, že se gang The Warriors čítající zhruba 20 členů musí dostat z jednoho konce New Yorku na druhý do svého doupěte. Nebude to ovšem procházka růžovým sadem. V ulicích NY na těch 20 lidí z gangu The Warriors čeká 60.000 naštvaných členů celé řady dalších gangů, kteří se chtějí mstít za údajnou vraždu jednoho z důležitých bossů. The Warriors sice žádnou vraždu nespáchali, ale to nikoho nezajímá, na prvním místě je pomsta.

10. 10. 2005 v 16.22 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 43 Velikost: 34 MB Typ: Trailer

Stáhnout

The Warriors - promo video č.3

Necelou minutu dlouhé promo video, které je celé věnováno presentaci neobvykle brutální soubojů, jichž se hráč jako člen pouličního gangu aktivně zúčastní v chystaném titulu The Warriors od týmu Rockstar Toronto.

27. 8. 2005 v 11.09 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 37 Velikost: 2.9 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Další oficiální promo video z akčního titulu The Warriors

Společně s nedávným spuštěním homepage third-person akce The Warriors vydala společnost Rockstar Games, respektive divize Rockstar Toronto, i třetí video, jež nabízí pohled na to co hráči mohou od tohoto kontroverzního titulu čekat. Video je dlouhé necelou minutu a nabízí sestřih záběrů výhradně ze hry, na nichž se v poměrně brutálních soubojích i při zbabělém útěku představují někteří členové gangu The Warriors. Na záběrech je vidět, že hráč bude moci při soubojích užívat nejenom předmětů pohozených kolem, ale i objektů v lokaci, jako jsou vozidla, lavičky, koše a další. The Warriors je akční titul postavený na stejnojmenném filmu. Příběh hry zčásti sleduje jeho příběh a zčásti jde o prequel. Ve zkratce jde o to, že se gang The Warriors čítající zhruba 20 členů musí dostat z jednoho konce New Yorku na druhý do svého doupěte. Nebude to ovšem procházka růžovým sadem. V ulicích NY na těch 20 lidí z gangu The Warriors čeká 60.000 naštvaných členů celé řady dalších gangů, kteří se chtějí mstít za údajnou vraždu jednoho z důležitých bossů. The Warriors sice žádnou vraždu nespáchali, ale to nikoho nezajímá, na prvním místě je pomsta. Hra vyjde na konzolích PS2 a Xbox už letos v říjnu.

24. 8. 2005 v 13.46 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 37 Velikost: 8.8 MB Typ: Trailer

Stáhnout

In-game video z akčního titulu podle filmu The Warriors

Společnost Rockstar, respektive divize Rockstar North vydala video představující prostřednictvím záběrů a komentáře producenta akční titul The Warriors, který vzniká na motivy stejnojmenného filmu. Video je dlouhé 2 minuty 43 sekund a nabízí montáž záběrů z řady akčních pasáží, někdy i dosti brutálních, které svým vyprávěním a komentářem prokládá hlavní producent hry Jeronimo Barrera. Kromě jiného vykládá o tom, jak moc hra odpovídá filmu, o jaký typ hry se jedná, jaké jsou obecně cíle misí, jak lokace ve hře odpovídají lokacím ve skutečnosti, potažmo ve filmu a další. The Warriors je videoherní adaptace generačního snímku The Warriors, která na podzim vyjde na současných konzolích a podle všeho i na PC. Příběh hry zčásti sleduje příběh filmu a zčásti jde o prequel. Ve zkratce jde o to, že se gang The Warriors čítající zhruba 20 členů musí dostat z jednoho konce New Yorku na druhý do svého doupěte. Nebude to ovšem procházka růžovým sadem. V ulicích NY na těch 20 lidí z gangu The Warriors čeká 100.000 naštvaných členů celé řady dalších gangů, kteří se chtějí mstít za údajnou vraždu jednoho z důležitých bossů. The Warriors sice žádnou vraždu nespáchali, ale to nikoho nezajímá, na prvním místě je pomsta. Od herní adaptace se dá očekávat zcela zřetelná stylová inspirace filmem, řada známých postav a koncept kombinující third-person akci s bojovkou v prostředí řady známých NY lokací. Další informace budou k dispozici brzy.

28. 7. 2005 v 14.41 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 17 Velikost: 6.8 MB Typ: Trailer

Stáhnout

The Warriors - Promo trailer

Společnost Rockstar se zatím se svým akčním titulem The Warriors příliš nechlubí, ale určitě má promo kampaň předcházející podzimnímu vydání hry dobře promyšlenou. Zatím je tedy k dispozici pár obrázků a tohle více než minutu dlouhé promo video. Video obsahuje sestřih záběrů z neherních sekvencí, které jsou však presentovány v enginu hry a fanoušci původního filmu je jistě ihned poznají a budou vědět oč v nich jde. Ostatní musí počkat až se jim hra dostane do rukou.

30. 5. 2005 v 11.58 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 14 Velikost: 42.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout