Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Legend of Kay na Hrej.cz

Legend of Kay - E3 2005 trailer

18. 5. 2005 v 22.47 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 18 Velikost: 56.8 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Finální promo trailer z akční arkády Legend of Kay

Tvůrci z týmu Neon Studios a společnost JoWood vydali finální verzi promo traileru z konzolové akční arkády Legend of Kay, do jejíhož vydání už zbývá jen několik málo dní a která je jedním z mála konzolových produktů společnosti JoWood. Promo trailer je dlouhý na sekundu přesně 2 minuty a za doprovodu dramatické hudby a hlubokého hlasu vypravěče nabízí sestřih ukázek ve vysokém rozlišení. Jde o záběry z různých částí hry i z nehratelných scén, které jsou však také zpracovány v enginu hry. Mezi výše zmiňovanými záběry nechybí ukázky soubojů s použitím efektních kombo úderů, ale také skákací sekce jako vystřižené z plošinovky a nakonec dojde i na záběry z akční jízdy na hřbetu podivného zvířete.

27. 1. 2005 v 14.41 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 22 Velikost: 56.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Promo video z konzolové akční arkády Legend of Kay

Legend of Kay sice nepatří mezi nejočekávanější konzolové tituly, ale podle doposud vydaných informací nevypadá tato arkáda vůbec špatně. Navíc je humorná a slušně vypadá, o čemž se může každý přesvědčit v novém videu. Jde o oficiální promo trailer,který vydala společnost JoWood. Je dlouhý přesně 2 minuty a nabízí sestřih záběrů ze hry a filmových scén (enginových i renderovaných). Ukázky ze hry představují hlavního hrdinu v akci v několika různých úrovních při boji i při arkádovém skákání přes plošinky, nebo pohybujícíc se překážky. Filmové scény pak presentují všechny hlavní postavy včetně hlavního záporňáka.

17. 1. 2005 v 08.41 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 24 Velikost: 16.3 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Nové in-game video a screeny z akční arkády Legend of Kay

Na homepage akční arkády Legend of Kay se objevila sada nových obrázků a také zbrusu nové in-game video, oboje prezentující zpracování akrobacie v tomto konzolovém titulu s kocourem jménem Kay v hlavní roli. Nové obrázky Kaye zabírají při provádění náročné bojové akrobacie, jejíž atraktivitu zvyšuje celá řada visuálních efektů až to na některých screenech vypadá jako na pouti. Výše zmiňované video je dlouhé 1 minutu 3 sekundy a nabízí záběry z arkádových i soubojových sekvencí. To vše za doprovodu vcelku povedené hudby.

5. 1. 2005 v 14.00 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 14 Velikost: 21.4 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Magické screeny a video z akční arkády Legend of Kay pro PS2

Na homepage akční arkády Legend of Kay od týmu Neon Studios se objevila sada nových obrázků a také in-game video. To presentuje magické schopnosti hlavního hrdiny a tím zároveň povedené visuální efekty, jež vyvolání kouzel doprovázejí. Video je dlouhé 1 minutu 7 sekund a kromě výše zmíněných kouzel a celé řady efektů presentuje i jednoho z velkých bosů a představuje naživo různě tématicky laděné úrovně jako jsou například jeskyně, lávové pole, ledová plán, chrám a další. Legend of Kay je vcelku příjemně vyhlížející akční arkáda, která obsahuje i prvky z klasický bojovek, spoustu nenáročného humoru, přes 30 bossů a samozřejmě i haldu kouzel. Jejich povedené ztvárnění dokazuje i tohle video.

3. 12. 2004 v 12.50 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 19 Velikost: 25.5 MB Typ: Trailer

Stáhnout