Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Champions: Return to Arms na Hrej.cz
Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Další povedené promo video z akčního PS2 RPG Champions: Return to Arms

Přesně 7. února by se na světlo světa měl podívat titul Champions: Return to Arms. Pro ty co netuší se jedná o akční RPG pro PS2 a nástupce skvělého Champions of Norrath. A u příležitosti brzkého vydání se nyní objevilo další promo video. Video je sice dlouhé pouhých 30 sekund, ale i tak z něj přímo sálá dramatická atmosféra podpořená majestátním hudební doprovodem. Ten dost připomíná vynikající hudbu z prvního dílu. Jinak video nabízí kombinaci záběrů z renderovaných sekvencí a in-game záběrů na souboje s tuhými nepřáteli. Champions: Return to Arms přebírá všechny populární prvky z dílu prvního a navíc přidává několik zbrusu nových. K dispozici tak jsou 2 nové rasy, které jsou však určeny především pro začínající hráče. Veteráni co měli možnost hrát první díl si zase mohou importovat staré postavy a pokračovat s nimi v novém dobrodružství. Tvůrci dále připravili nová detailnější herní prostředí a vytvořili tisícovky nových předmětů, zbraní i artefaktů. Kromě epické singleplayer kampaně o 50 misích je opět k dispozici robustní multiplayer hratelný přes internet, nebo LAN ve 4 hráčích. Opět je zde možnost bojovat v arénách proti soupeřům, nebo utvořit partu a absolvovat singleplayer kampaň v kooperaci. Dost už řečí, raději stahujte video.

31. 1. 2005 v 18.00 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 69 Velikost: 4.3 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Dramatické promo video zakčního PS2 RPG Champions: Return to Arms

Champions: Return to Arms je pokračování skvělého akčního PS2 RPG Champions of Norrath od společnost SOE. Druhý díl nabídne vcelku slušné množství novinek a některé z nich jsou presentovány i v novém videu. Trailer je dlouhý 1 minutu 30 sekund a za doprovodu dramatické orchestrální hudby nabízí impresivní ukázky z průběhu tvorby postavy a hlavně ze samotné hry, která vypadá až příliš lákavě na to, že se jedná o PS2 titul. Podíl na tom má použití poslední verze Snowblind enginu. Ale nejenom po technické stránce tento titul zřejmě vynikne. Na rozdíl od prvního dílu bude příběh v singleplayer kampani plný dramatických událostí, k dispozici budou 2 nové rasy a majitele původní hry potěší i možnost importu vypracovaných postav z prvního dílu. Z dalších prvků stojí za zmínku systém medailí sloužících k odemykání bonusových herních módů, multiplayer podpora přes Internet i na jedné konzoli (multitap), spousta nových monster i zbraní k jejich pobití a celá řada vzácných artefaktů. Komu ani tohle nestačí, tak tomu už není pomoci.

19. 1. 2005 v 12.17 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 70 Velikost: 25.1 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Dramatické promo video z fantasy PS2 RPG Champions: Return to Arms

Společnost Sony Online Entertainment vydala dramaticky laděné promo video z akčního 3D RPG Champions: Return to Arms od týmu Snowblind Studios pro konzoli PS2. Video je dlouhé 1 minutu 17 sekund a nabízí sestřih záběrů s hrdinou bojujícím v několika vzhledově odlišných lokací proti řadě dobře rozanimovaných nepřátel. Nechybí ani ukázky z inventáře, který je jedním z mnoha prvků, jež se od prvního dílu Champions of Norrath viditelně změnily. Champions: Return to Arms se již brzy objeví na pultech obchodů a stejně jako první díl, nabídne i tento druhý díl podporu multiplayer hry až pro 4 virtuální bojovníky, k dispozici budou nové postavy s širšími možnostmi jejich osobního rozvoje a samozřejmě i halda nových kouzel, předmětů, zbraní a NPC postav. Hlavním herním módem bude příběhová singleplayer kampaň, která by měla být mnohem zajímavější než v prvním díle. Zde byl totiž příběh jen pro formu a jeho přitažlivost se rovnala takřka nule.

30. 11. 2004 v 10.11 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 46 Velikost: 9.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout