Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Midnight Club 3: DUB Edition na Hrej.cz

Efektní promo video z právě vydaného titulu Midnight Club 3: DUB Edition

U příležitosti vydání adrenalinových ilegálních závodů Midnight Club 3: DUB edition uvolnila společnost Rockstar nové promo video, kde se to jen hemží efektními záběry na celou řadu vozidel bojujících o přední umístění za nepříjemné asistence policie. Video je dlouhé 1 minutu 19 sekund a začíná záběry nablýskaných vozidel seřazených na startu, jejichž jezdci jsou připraveni vyrazit do ulic města, aby si to v husté dopravě rozdali o první místo v cíli. Mezi vozidly se navíc sem tam blýskne chrom nejednoho motocyklu, které si co do rychlosti s nabušenými koráby silnic pranic nezadají. Hlavní část videa pak tvoří dynamicky sestříhané záběry ze závodu doprovázené hlučným hip-hopem, který by se dal samozřejmě nahradit něčím více rockovým, ale to je otázka osobního vkusu.

12. 4. 2005 v 13.02 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 103 Velikost: 43.3 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Sada obrázků a balík videí z PS2 verze Midnight Club 3: DUB Edition

Midnight Club 2: DUB Edition jsou adrenalinové závody, které svojí rychlostí, možnostmi, zábavností a zpracováním zřejmě zcela hravě strčí do kapsy Need for Speed Underground 2 od EA i všechny podobné klony. Důkazem jsou nové screeny a balík videí. Sada ukázek do detailu zpracovaných sedanů a importovaných vozidel je k dispozici v naší galerii a balík 5 videí je možné stahovat odsud. Jde o videa z PS2 verze, která dohromady nabízí 2 minuty 50 sekund záběrů z adrenalinových závodů, z nichž je patrná nejenom rychlost celé hry, ale i kvalita zpracování a nenáročnost ovládání. Jde zkrátka o titul pro širokou veřejnost, k němuž může kdokoli sednout a ihned si užívat skvělé zábavy. Neznamená to však, že by MC3 byla hra extrémně jednoduchá. Je rozdíl mezi tím, je-li titul lehce přístupný a náročný na ovládnutí a je-li jenom lehký. Midnight Club 3 navíc nabízí spoustu možností co se tuningu všech motocyklů a vozidel týče. Hra nabízí celou řadu součástek od renomovaných tuningových společností, což dokazuje jedno z videí v balíčku, kde si řadou proměn prochází populární Mitsubishi Lancer.

2. 4. 2005 v 09.24 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 80 Velikost: 22.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Nové in-game video a sada screenů z Midnight Club 3: DUB Edition

Závodní série Midnight Club od spol. Rockstar si bez velkého humbuku získala řadu příznivců na konzolích a díky druhému dílu i na PC. Konzolisté se tak již brzy dočkají dílu třetího, z něhož pochází i nové video a screeny (PC verze vyjde později). Video je dlouhé 1 minutu 5 sekund a jako ve všech předchozích případech nabízí sestřih dramatických záběrů na pořádně adrenalinovou jízdu různých nablýskaných vozidel, ale i silných motorek v rozlehlém urbanistickém prostředí. Video je doprovázeno poněkud unylou alternativně rockovou hudbou a houkáním sirén policejních vozů, které se vcelku marně snaží rychle jedoucí účastníky ilegálních závodů dostihnout. Sada nových screenů je pak k dispozici v naší galerii.

12. 3. 2005 v 09.21 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 49 Velikost: 24 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Midnight Club 3: DUB Edition - promo trailer č.2

Skoro minutu a půl dlouhý promo trailer z adrenalinových ilegálních závodů od společnosti Rockstar Games a její divize Rockstar San Diego. Video nabízí sestřih adrenalinových záběrů přímo ze závodu, které dokazují nejenom grafickou kvalitu trati, ale hlavně vozidel.

2. 12. 2004 v 15.55 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 74 Velikost: 13.9 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Detailní modely vozů na obrázcích a prvním videu z Midnight Club 3: DUB Edition

Midnight Club 3: Dub Edition je již třetím dílem v řadě arkádových závodů od společnosti RockStar, kde se hráči v otevřeném prostředí velkého města účastní řady ilegálních závodů za normálního provozu. Koncept Midnight Club 3 je stejný jako v předchozích dílech, ale všeho je takříkajíc více. Město je větší, živější, s hustším provozem a nabízí se tak více možností k účasti v různých ilegálních závodech. Na rozdíl od předchozích dílů však hra tentokrát nabízí díky zakoupeným licencím skutečná vozidla vytvořená do posledního detailu dle reálných předloh. Přesvědčit se o tom ostatně můžete sami na těchto nových obrázcích a v tomto prvním traileru. Ten na ploše 1 minuty 33 sekund nabízí mix efektních in-game záběrů, které dostatečně průkazným způsobem ukazují detailně provedená vozidla a motorky mnoha značek včetně WV, Toyoty, Mitsubishi, Suzuki, Aprilie, Fordu, Cadilacu, Chevroletu, Dodge, Ducati, Mercedesu a mnoha dalších.

9. 9. 2004 v 13.10 Platforma: PlayStation 2 Popularita: 102 Velikost: 25.8 MB Typ: Trailer

Stáhnout