Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

MotorStorm update v1.2 v polovině května

27. duben 2007 10:16 / sleepless. / Novinky / Diskuze (2)

Společnost Sony oficiálně potvrdila, že se majitelé závodního titulu MotorStorm dočkají v průběhu května updatu na verzi 1.2, který bohužel nenabídne nový obsah, jež byl prezentován v březnu na GDC 2007. Na ten si hráči budou muset počkat trošku déle. Zatím se budou muset spokojit s tím, že update v1.2 odstraní celou řadu drobných i větších chyb a nepříjemných nedostatků. Většina oprav a úprav se přitom týká multiplayer segmentu hry, kdy dojde ke zvýšení stability hry při online závodech, odstranění bugu spojeného s využitím Boostu a přidání dodatečných informací o hráči, trati i druhu závodu do online lobby. Co se obecných chybek týče, tak se tvůrci z Evolution Studios hodlají prostřednictvím patche v1.2 zbavit problémů se zvukem bouračkové sekvence, který při restartu závodu odmítal skončit, problému z 5.1 a 7.1 zvukem, se špatně zobrazeným textem při hraní na SDTV, ale i problému s poškozením uložené pozice při ukončení hry přes PS tlačítko. Jak už je výše uvedeno, tak update v1.2 bude všem majitelům MotorStorm k dispozici skrze PlayStation Network v polovině května.

Zdroj:

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
174745
sleepless. napsal 27. 4. 2007 v 11.42

Obavam se, ze tyto praktiky jsou bezne uz nekolik let, ackoli absolutni boom nastal v r 2005 s launchem Xbox 360 a nove verze XBL.

Mas ovsem pravdu v tom, ze v podstate vymizela jedna z tradicnich vyhod konzolovych her, u nichz se hraci nemuseli zabyvat stahovani patchu. Na jednu stranu ted tvurci mohou sve produkty upravovat a vylepsovat i po vydani, ale vetsina z nich to spise vyuziva k provadeni nezbytnych oprav, na nez jim vydavatel bud nedal cas pred vydanim,nebo nebyly vubec obeveny kvuli odflaknutemu Q&A.

Editováno: 27. 04. 2007 v 11.54

Nahlásit nevhodný obsah

10165541
Overwatch napsal 27. 4. 2007 v 11.36

a, uz je to tady. casem, az si na to vyvojari zvyknou budou hry na konzole taky takove "betaverze" jako na pc a bude se zbesile patchovat...

Nahlásit nevhodný obsah