Hospodaření Midwaye - demo BlackSite: Area 51

4. květen 2007 15:10 / sleepless. / Novinky / Diskuze (0)

Společnost Midway Games dnes zveřejnila výsledky svého hospodaření za první kvartál aktuálního fiskálního roku, který skončil 31. března 2007. Tržby Midwaye v tomto roce dosáhly částky 11.1 milionů dolarů, což je o 4.3 miliony méně, než ve stejném období předchozího roku. Ztráta Midwaye za 1. čtvrtletí 2007 činí 19.8 milionů dolarů, což je oproti stejnému období minulého roku polepšení, když ztráta Midwaye tehdy činila 22.6 milionů dolarů.

Navíc je třeba dodat, že vedení Midwaye nepříliš pozitivní výsledky hospodaření čekalo. Drtivá většina her, na něž v Midwayi spoléhají, totiž vyjde až v průběhu následujících měsíců. Platí to například o Wii verzi bojovky Mortal Kombat: Armageddon, Xbox 360 akci Hour of Victory a multiplatformové akce Stranglehold, BlackSite: Area 51, Unreal Tournament III a The Wheelman.

V průběhu uplynulých tří měsíců si podle CEO Midwaye Davida Zuckera nejlépe vedly tituly Happy Feet a Mortal Kombat: Armageddon, přičemž zmínku prý zaslouží i nepředpokládaný úspěch Xbox Live Arcade a PSN titulů Gauntlet, Smash TV, Root Beer Tapper a Ultimate Mortal Kombat III. Ačkoli se to do výsledků hospodaření Midwaye za 1. kvartál fiskálního roku nepočítá, tak stojí za zmínku údajně až neuvěřitelný úspěch předobjednávek MMORPG The Lord of The Rings Online, které MIdway vydává na území severní Ameriky.

Aby spol. Midway nalákala hráče na příval svých plánovaných AAA titulů, tak slíbila, že ještě tento měsíc se na Xbox Live objeví hratelná demoverze očekávané 3D akce BlackSite: Area 51. Jakmile bude znám konkrétní termín vydání dema, tak se samozřejmě ozveme.

Zdroj: tisková zpráva

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!