Pochybné termíny vydání PS3, PS2, PSP a PSN her

7. září 2007 10:55 / sleepless. / Novinky / Diskuze (0)

Update 7. 9. - Informace o termínech vydání PS3, PS2, PSP a PSN her, které byly na Kotaku vydávány za oficiální, podle mluvčího britské divize SCE rozhodně oficiální nejsou. Žádný z níže uvedených termínů tedy nelze brát za bernou minci, poněvadž SCEE netuší, kde je lidé z Kotaku vzali. Jakmile se termíny vydání jednotlivých titulů dozvíme, tak vás o nich budeme informovat.

Evropská divize Sony Computer Entertainment zveřejnila podle Kotaku aktualizované termíny vydání pro své PS3, PS2, PSP a PSN tituly, z nichž zřejmě hráči nebudou mít moc velkou radost. V případě PS3 titulů k žádným velkým posunům nedošlo, ale u PS2 a hlavně na PSP her už je to horší. Například pro nejočekávanější PSP hru současnosti - God of War: Chains of Olympus - už se v termínové listině pro tento rok žádné vhodné datum nenašlo a vydání hry tak bylo posunuto na únor roku příštího.

Dále tu mám odložené vydání PSP titulu WipEout Pulse, který měl původně vyjít už v září, ale podle nových informací se na trhu objeví až v prosinci. K posunu termínu vydání došlo i v případě PSP/PS2 hry Pursuit Force: Extreme Justice. PSP verze měla vyjít v září a vyjde o měsíc později v polovině října. Zato PS2 verze se na trhu objeví až příští rok v únoru. No a za zmínku stojí i upravený termín vydání Gran Turismo 5 Prologue.

V průběhu Games Convention v Lipsku se objevila informace, že hra vyjde na PSN 26. října. To už nyní neplatí, poněvadž podle SCEE má GT5 Prologue vyjít někdy v průběhu prosince. Přesný termín vydání stanoven nebyl, což samozřejmě vzbuzuje obavy, že se vydání nakonec protáhne až do příštího roku.

Jinak by se měli majitelé PS3 dočkat v průběhu podzimu docela solidní dávky PlayStation network her, jak je krásně vidět ve výpisu dole pod textem. Předběžný termín spuštění aplikace Home je stanoven na 11. října. Moc bychom však nevsázeli na to, že se tento termín podaří dodržet. Každopádně, výše i níže uvedené informace pochází z Kotaku a přestože jsou údajně oficiální, tiskovka se zatím neobjevila. Berte je tedy s rezervou.

PlayStation 3

17. říjen - Folklore
19. říjen - Lair
24. říjen - Eye of Judgment
7. listopad - Ratchet & Clank: Tools of Destruction
28. listopad - Time Crisis 4
5. prosinec - Uncharted: Drake's Fortune
prosinec 2007 - Gran Turismo 5 Prologue

PlayStation 2

19. říjen - Buzz! Hollywood Quiz
2. listopad - Syphon Filter: Dark Mirror
7. listopad - EyeToy Play: Astro Zoo
prosinec 2007 - ATV Off Road Fury 4
únor 2008 - Pursuit Force: Extreme Justice

PSP

17. říjen - Pursuit Force: Extreme Justice
2. listopad - Syphon Filter: Logan's Shadow
listopad 2007 - ATV Off Road: Fury Pro
prosinec 2007 - WipEout Pulse
únor 2008 - God of War: Chains of Olympus

Playstation Network (PS3)

4. říjen - SnakeBall
4. říjen - PixelJunk Racers
11. říjen - Home (tentative)
18. říjen - High Velocity Bowling
24. říjen - Aqua Vita
25. říjen - Operation C.F
25. říjen - Trials of Topoq
25. říjen - Eye Create
8. listopad - Tori Emaki
15. listopad - Mesmerize
5. prosinec - Sky Diving
6. prosinec - Elefunk
13. prosinec - Pain
prosinec 2007 - Dark Mist

Zdroj: GamesIndustry.biz, Kotaku

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!