Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Unikla sada obrázků z Motorstorm 3

7. červen 2010 13:23 / Marek Švrkala / Novinky / Diskuze (3)

Před E3 se tradičně začínají rojit také různé obrázky, které unikly neoficiální cestou. Francouzský server PS3Gen zveřejnil snímky, jež mají zobrazovat Motorstorm 3. Třetí řadový díl série závodů off-roadů dosud nebyl oznámen, firma Sony si ale v únoru letošního roku zaregistrovala doménu Motorstorm3.com (nyní odkazuje na oficiální stránky PlayStationu). Vše tak do sebe hezky zapadá a je dost možné, že obrázky jsou pravé a my se na výstavě můžeme těšit také na tento titul. Tiskový mluvčí Sony se celou záležitost rozhodl nepříliš překvapivě nekomentovat.

Obrázky ukazují zdevastované ulice San Francisca, kudy se prohání nadupané stroje. Série akčních závodů Motorstorm se zatím naposledy představila na PSP a PlayStationu 2 v závěru loňského roku. Poslední titul této značky pro PlayStation 3 vyšel ještě o rok dříve a taktéž si připsal slušné hodnocení. Tak snad se oficiálního představení jeho pokračování dočkáme už příští týden na akcích Sony v Los Angeles. Jak by se nové prostředí pro tuto závodní řežbu líbilo vám?

Zdroj: PS3GEN

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
5464458
deloix napsal 7. 6. 2010 v 19.59

Na tom žabožroustkým webu už to není, zase někdo pohrozil právníkem a oni to strachy stáhli, ach jo ted to musim hledat :D

Nahlásit nevhodný obsah

20810471
Helgi napsal 7. 6. 2010 v 17.55

kywi: Něco jako Motorstorm: Czech? Vem si někdy auto a jeď se projet po okreskách, Motorstormu se to blíží hodně a je to naživo :-D

Nahlásit nevhodný obsah

20809969
kywi napsal 7. 6. 2010 v 14.24

Co proti San Franciscu herní vývojáři mají? Ve Vanquish bude zničeno, v Motorstromu se budeme prohánět mezi jeho troskama :)

a zase mě Evolution převezli. Po Pacific Rift jsem si říkal: Poušť, Tropický ostrov, co dál? A ono sníh.
Teď jsem si říkal, že mimo sníh, poušť a tropickou flóru už nic dašlího nepůjde... a ono město :)

co by se líbilo mě? Lesy.. Né tropické, ale ty naše.. Jehličnaté a podzimní listnaté :)

Nahlásit nevhodný obsah