Ritual chystal nový Legacy of Kain

27. červenec 2010 14:59 / Jaromír Möwald / Novinky / Diskuze (0)

Pokud jste si už z dob prvního PlayStationu oblíbili sérii Legacy of Kain, pak vás následující zpráva příliš nepotěší. Právě dnes totiž vypluly na povrch informace o dalším pokračování, které bylo ve vývoji u studia Ritual ve spolupráci s Eidosem, ale bylo zrušeno v roce 2004.

Celým názvem se jmenovalo Legacy of Kain: The Dark Prophecy. Děj hry se točil kolem dvou časových os, ve kterých vystupoval jak drsný Kain z "minulosti," tak uhlazený Kain (s obřím mečem) z "přítomnosti." Jedním z důležitých prvků bylo převtělování z podoby upíra do démonického šedého a bílého vlka. A pokud jste byli opravdu zlí a lidem ve hře prováděli ošklivé věci (jako třeba vysávání krve, ehm...), tak jste se mohli proměnit v obrovkou krvežíznivou bestii, která trhala cokoliv kdykoliv jakkoliv vedví.

Podle toho, co je vidět na uvolněných obrázcích, se zdá, že se jednalo, ve smyslu hratelnosti, o pokračovatele zatím posledního dílu Defiance, což vůbec nebyla špatná hra, ale byla mnoha lidmi odsuzována kvůli několika nepříjemným designovým prvkům. The Dark Prophecy bylo ve vývoji ve verzích pro PC, PS2 a Xbox a bohužel to nevypadá, že by se k tehdejšímu konceptu měl jakýkoliv vývojářský tým chuť vracet.

Zdroj: Destructoid

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!