Ubisoft víří kolem Assasin's Creed 3

6. prosinec 2010 12:36 / Jaromír Möwald / Novinky / Diskuze (2)

Ačkoliv je třetí díl série Assassin's Creed po úspěchu prvních dvou dílů a datadisku Brotherhood naprostou jistotou, nikdo pořádně neví kde se bude odehrávat a o co v něm vlastně půjde. Malou nápovědou pro nás může být dotazník firmy Ubisoft, který byl zaslán vytipovaným registrovaným uživatelům služby uPlay. Pochopitelně není zaručeno, že se cokoliv z něj ve finální hře objeví, ale je zajímavé si prohlédnout to, co se v současné době honí hlavou designérům francouzského giganta. A hned na samotném začátku celého dotazníku je velmi zajimavá informace. Otázka "Chtěli byste se dočkat pokračování AC: Brotherhood?" by mohla naznačovat, že spin-offů regulérní série by mohlo být více. Stejně tak se ale může jednat pouze o velmi zakamuflované označení onoho třetího dílu.

Z dalších zajímavých informací vybíráme například to, že autoři uvažují o vylepšeném hašašínském zápěstním noži, jehož použití by bylo extrémně rychlé oproti současnému stavu, online/offline kooperaci a nových módech pro multiplayer, které by mohly být svázány s příběhem. Tou nejzajímavější informací je ale určitě fakt, že bychom se ve trojce mohli dočkat dalšího pokračování příběhu Ezia Auditoreho, tentokrát ovšem mimo území Itálie. Stejně tak ale uvažují i nad zcela novou hlavní postavou, což by dávalo smysl i z hlediska celé notně zamotané série. Mějte však na paměti, že se opravdu zatím jedna pouze o spekulace a na nějaké definitivní potvrzení si budeme muset ještě nějaký ten měsíc počkat. Mezitím si můžete dlouhou chvíli ukrátit třeba hraním posledního dílu Assassin's Creed: Brotherhood.

Zdroj: 1UP

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20821075
Ostravak33 napsal 24. 2. 2011 v 21.11

To jo,Ezio by byl docela frajer kdyby se takhle pohyboval a bojoval i v sedmdesati :)

Nahlásit nevhodný obsah

20836016
Khalashnikovf napsal 6. 12. 2010 v 16.31

Ezia už bylo dost. Ať udělaj třeba druhou odnož pro ACII, ale ať má ACIII nového hlavního hrdinu... tím je AC série charakteristická (Jeden Desmond stačí :) )

Nahlásit nevhodný obsah