Sony chystá uvedení 3D displeje pro PS3

7. červen 2011 03:01 / Zdeněk Princ / Novinky / Diskuze (1)

Podpora 3D technologie je nutná a společnost Sony, jakožto výrobce nejen herního hardwaru, si to uvědomuje o to víc. Není proto překvapením, že v rámci konference této firmy došlo na odhalení speciálního 3D monitoru, určeného přímo pro PlayStation 3.

Displej s úhlopříčkou 24“ však nebude pouhým 3D monitorem. Podle vyjádření Jacka Trettona, šéfa americké divize Sony, bude 3D displej schopný zobrazovat dvěma hráčům odlišný obraz. Ve výbavě pak budou zcela samozřejmě i PlayStation 3D brýle, které však bude možné využít s jakoukoliv jinou 3D televizí. Příjemné je i to, že celá tahle sranda, včetně dvou párů brýlí a hry Resistance 3 vyjde na příjemných 499 dolarů, což není při současných cenách 3D panelů příliš. Dočkáme se už na podzim.

Zdroj: PR

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
5464458
deloix napsal 7. 6. 2011 v 08.41

Myslím že většina hrajících lidí už doma LCD televize má a tak 3D TV koupí málokdo kvuli ceně a kvuli tomu že stará LCD TV stále funguje a tenhle displej je super způsob jak 3D hraní protlačit, docela nad ním uvažuju, odrazuje mě jen ta velikost, zda nepočkat na levnější velkou TV.

Nahlásit nevhodný obsah