Final Fantasy vyjde v Evropě v únoru

20. září 2011 11:53 / Ondřej Švára / Novinky / Diskuze (1)

K velké události se pomalu schyluje v Japonsku. Zatímco pomalu končí léto, tam už myslí na zimu. Konkrétně na patnáctého prosince, kdy vyjde očekávané Final Fantasy XIII-2.

Japonská exkluzivita vydrží do jednatřicátého ledna 2012, kdy hra vyjde v USA, respektive do třetího února, kdy se objeví také v Evropě. Ve všech případech společně na PS3 a X360.

Předlaunchovou horečku podporuje Square Enix dvěma novými trailery. Jmenují se Příslib a Beznaděj. Oba byly určeny pro Tokyo Game Show. Vychutnejte si je a ještě vstřebejte informaci o tom, že Square po únorovém prodeji v Evropě chystá hned několik DLC. Jejich obsah je prozatím tajný, o detailech se má mluvit "později".

Historie ságy Final Fantasy sahá do roku 1987, kdy ji tehdejší Square tvořilo s výhledem na svoje brzké rozpuštění kvůli špatné finanční situaci. Hra se však setkala s takovým úspěchem, že studio okamžitě začalo pracovat na nových dílech a v podstatě se díky FF pojistilo na dlouhé roky dopředu. O konstantní oblíbenosti značky svědčí prodeje posledního dílu, na nějž novinka navazuje. Final Fantasy XIII se prodalo 6,2 milionu kopií.

Zdroj: VG247, Game Dynamo

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20809076
red-icius napsal 20. 9. 2011 v 20.19

tady snad jeste nekdo ceka na FF ? po tom co predvedli s poslednima dvouma dilama ? LOL

Nahlásit nevhodný obsah