Final Fantasy XIII-2 s podporou DLC balíků

11. říjen 2011 15:09 / Maggot / Novinky / Diskuze (1)

Final Fantasy XIII-2 příběhově přímo naváže na regulérní, byť rozpačitě přijatý třináctý díl, přičemž si vývojáři s jejich novou kreací slibují napravení chyb z minulosti pomocí přepracované hratelnosti a herních mechanismů. Mezi další faktory zlepšení / znechucení, vyberte si sami dle svého gusta, se počítá i budoucí podpora hry pomocí DLC balíčků, které budou placené a které by mohly vycházet jednou až dvakrát do měsíce, jak nově oznámil producent Yoshinori Kitase.

S tím ovšem přislíbil i dobré vyvážení ceny a obsahu, tudíž bychom neměli platit horentní sumy za nové předměty, zbraně, kostýmy a příšery, což je mimochodem obsah, na který se můžeme již nyní těšit. Nejde však o princip, kdy si stáhnete předmět a poté se vám jednoduše objeví v inventáři. Nejdříve budete muset například porazit silného bosse nebo splnit určité podmínky, což nahrává milovníků výzev a obtížných soubojů.

A kdy že se to dočkáme druhé "třináctky"? Únor roku 2012 to jistí, dočkají se tak majitelé PlayStation 3 a Xboxu 360 v Evropě.

Zdroj: andriasang.com

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20809385
JHfr3ak napsal 11. 10. 2011 v 20.21

To jsou dobrý hovada...

Nahlásit nevhodný obsah