Diablo 3 neustále získává nové hráče

8. listopad 2013 08:48 / Ondřej Švára / Novinky / Diskuze (0)

Blizzard slaví. Právě se pochlubil, že Diablo 3 prodalo už čtrnáct milionů kopií. To je slušná cifra na počítačovou hru, která dostala své konzolové porty až letos v září. Přitom po celou dobu, co je na PC, zvedala svůj prodej rovnoměrně. Jen za uplynulých dvanáct měsíců uvítala ve svém světě další čtyři miliony hráčů.

Každopádně šéf Blizzardu Mike Morhaime řekl, že je spokojen i s tím, jak si hra vede na konzolích. Přesná čísla však do placu nedal. Vzhledem k tomu, že Diablo 3 se opravdu prodává rovnoměrně, je asi ještě brzo něco hodnotit.

Hezké výkony hry dodávají Blizzardu sebevědomí i v otázce budoucího portu Diabla pro konzoli Playstation 4. Ten vyjde někdy v příštím roce. Přesné datum ještě neznáme.

Blizzard již ale také v létě oznámil vývoj prvního většího datadisku s názvem Reaper of Souls, které představí zcela novou bojovou třídu nazvanou Crusader. Bude to akčně naladěný těžkooděnec. Reaper of Souls samozřejmě bude obsahovat i další vylepšení, například bohatší loot a nové možnosti v levelování.

Zdroj: MCV, Joystiq

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!