Next Car Game ruší svůj Kickstarter

26. listopad 2013 11:44 / Zdeněk Princ / Novinky / Diskuze (3)

Někdy jsou cíle příliš vysoké, někdy jen neexistuje dostatečná motivace. Těžko říct, na co přesně doplatili finští vývojáři z BugBear, ale jejich Next Car Game v Kickstarterové kampani propdla. Duchovní nástupce FlatOutu tak bude muset hledat jiné zdroje financování, nicméně vývojáři zbraně neskládají: "My, Finové, nejsme zvyklí vzdát se tak snadno," píší v prohlášení a slibují, že i nadále budou ve vývoji pokračovat.

Zatímco jiné hry na Kickstarteru vydělávají miliony, autíčka pravděpodobně tolik netáhnou, a tak se BugBearu nepodařilo dosáhnout na vytyčenou metu 350 000 dolarů. S blížícím se koncem kampaně se podařilo vybrat pouze 82 000 dolarů a lidé v BugBearu pochopili, že tudy cesta nepovede. Dál se však mohou soustředit na vlastní systém finanční podpory od hráčů skrze předobjednávky, který rozjeli na oficiálních stránkách hry a momentálně mají pod střechou pěkných 157 000 dolarů. Předobjednávky navíc BugBear podporuje přístupem k hratelné ukázce: "Jako poděkování všem oddaným fanouškům, rozhodli jsme se vydat hratelné technologické demo, které je dostupné právě teď všem, kdo si hru předobjednali," píše se v dopise na Kickstarteru.

V tuto chvíli tedy nezbývá nic jiného, než čekat a případně podpořit Next Car Game, pokud o její vydání stojíte. Škoda, že si vývojáři na Kickstarteru stanovili tak vysoký cíl, těch vybraných 80 tisíc by jim určitě pomohlo, ale po bitvě je každý generál, víme...

Zdroj: Polygon

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
-1
Bedy napsal 26. 11. 2013 v 19.38

Abych řekl pravdu, vůbec mě to nepřekvapuje. Nejdřív spustí vlastní systém předobjednávek, kam věrní fanoušci pošlou peníze a pak jdou na kickstarter, kde jim chybí právě těch 160 tisíc, co už vybrali. Lidi dají na čísla, takže když má hra vybráno málo, nikdo už nepřispívá, páč si myslí, že jim to stejně nepomůže. Škoda těch 80 tisíc, ale možná to bude dobrá reklama a vyberou to zpátky, když se tato novinka dostala do většiny herních médií.

Nahlásit nevhodný obsah

20845348
Lahva napsal 26. 11. 2013 v 18.55

Tom: Přesně jak píšeš, podepisuji v plném rozsahu :)

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Tom napsal 26. 11. 2013 v 15.17

Flat-Out 1, 2 (Ultimate Carnage) jsou pro mě nejlepší závodní hry. Byla by velká škoda nedočkat se dalšího dílu

Nahlásit nevhodný obsah