Chystá se arkádová akce v retro kabátku

19. duben 2014 20:21 / Marek Švrkala / Novinky / Diskuze (3)

Kanadské studio Tribute Games po dokončení akce Mercenary Kings nelení a připravuje další titul. Curses 'N Chaos je opět z boku viděnou akcí, místo vojáků vybavených vyspělou technikou vás ale tentokrát čekají zástupy duchů, goblinů a dalších příšer.

V roli lehce ozbrojeného válečníka nebo ninja bojovnice se ocitnete uprostřed obrazovky, kde vás budou atakovat nepřátelé přicházející ve vlnách ze všech stran. Příšery odrazíte různými kopy a údery, případně jednorázovými zbraněmi, jako jsou třeba bomby. Různé lektvary pak můžete zakoupit v obchodě u alchymisty, kde lze zaplatit za peníze vypadlé z nepřátel. Cílem vašeho snažení je zlomit prokletí, které k vám stvůry přitahuje.

Tvůrci opět vsadili na osmibitovou grafiku a kombinaci PC a PlayStationu Vita. Vydání je v plánu na podzim tohoto roku a vy se nyní můžete podívat na první video, které odhaluje příjemný fakt, že hra nabídne kooperaci pro dva bojovníky:

Zdroj: Indie Games

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
-1
Forest napsal 20. 4. 2014 v 21.50

Kdyz kdejaka 3D, s maximalne realistickou grafikou, hra je nehratelny odpad tak proc nedat prilezitost i necemu jinemu :)

Nahlásit nevhodný obsah

20845348
Lahva napsal 20. 4. 2014 v 13.07

Jakub: Ano baví! Fap fap fap :D

Retro + moderní postupy a jsou v tom často schované i moderní technologie. Často skvělá pařba s jednoduchou grafikou která nechá hodně místa pro představivost :)

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Jakub napsal 19. 4. 2014 v 23.39

Tohle vážně ještě někoho baví? Sice opravdu nejde o grafiku, ale teda tohle je trochu moc retro.

Nahlásit nevhodný obsah