Elite: Dangerous vstupuje do bety

5. srpen 2014 09:12 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (5)

Elite: Dangerous vstupuje do betaverze a vývojáři ze studia Frontier Developments tento milník oslavují novou ukázkou s cílem nalákat co možná největší počet vesmírných průzkumníků k testování již čtvrtého dílu vesmírného simulátoru.

Mezi novinky bety patří například rovnou 55 solárních systémů lákajících k průzkumu, možnost komunikace s druhými hráči nejen textem, ale i hlasem a dále například také možnost správy seznamu přátel či matchmaking. Kompletní seznam novinek je k nalezení na oficiální stránce hry, stejně tak možnost si Elite: Dangerous zakoupit a získat tím přístup do uzavřené betaverze hry. Cena šedesáti eur není sice úplně z nejpřátelštějších, nemáme však pochyb, že řadu z vás neodradí – nebo se mýlíme?

Zdroj: tisková zpráva

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
-1
Green napsal 6. 8. 2014 v 05.08

Po 8mi hodinách hraní tam není co dělat. I když hra je užásná a hraje se výtečně, stereotyp je tam cítit už po pár hodinách a následně vás už jen deprimuje, že PvP ve hře funguje hodně špatně. NPC po čase zjistíte, že jsou šíleně předvýdatelní a ani arzenál není nic extra bohatý. Co mě fakt ale mrzí, že pirátit jiné hráče je prakticky nemožné. Credity posílat nejde a když už někoho donutíte vyhodit cargo (když máte extra štěstí a nezdrhne vám), už jenom jeho manuální zbírání je šíleně otravné. Jediný slušný způsob. jak si efektivně vydělat prachy je zjistit si dobré Trade routy nebo sem tam občas udělat misi typu, zabij tohle, odvez tohle... Hra má rozhodně navíc, ale beta nabízí opravdu chabý obsah, na to, že má vyjít ke konci roku plná verse. K čemu je 400 miliard systému, když je to furt jedno a to samé.

Nahlásit nevhodný obsah

20862678
Kch3mp3r napsal 6. 8. 2014 v 02.13

Koukal jsem chviličku na nějaký gameplaye na YT a ono to je celkem piplačka si nastavit vselijaky parametry lodě, zorientovat se ve hře atd. Zdá se mi to nebo do toho nezasvěcený člověk jen těžko proklouzne? Za případnou reakci od někoho zasvěceného děkuji

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Fuel napsal 5. 8. 2014 v 15.40

drobení: Příště si to nech pro sebe nikdo není zvědavej na tvoje sexuální choutky s http://4.bp.blogspot.com/-rG9wB_X7wfw/T…

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Airus napsal 5. 8. 2014 v 14.50

v Premium betě už to nějakou chvilku bylo...a v normální betě už taky :D

Nahlásit nevhodný obsah

20864179
drobení napsal 5. 8. 2014 v 11.42

Od pradávných věků, kdy člověk pohlédl na hvězdy, chtěl dvě věci. Cestovat vesmírem a naučit samice cizích ras pozemskému zvyku milování.
Takže ano, chtěl bych cestovat vesmírem v Elite a snad bych potkal cizí rasu.

Nahlásit nevhodný obsah