Nástupce Castlevanie finančně nestrádá

13. květen 2015 17:10 / Jaromír Möwald / Novinky / Diskuze (3)

Duchovní nástupce slavné značky Castlevania, který dostal jméno Bloodstained: Ritual of the Night a může se pyšnit podporou původního producenta série Kodži Igarašiho, se na Kickstarteru zaplatil během jediného dne. Zajímavé je, že autoři se od počátku netají tím, že jde pouze o počáteční investici a snahu přesvědčit distributora, aby zafinancoval zbytek.

500 tisíc dolarů, které byly původně požadovány (jedná se o jednu desetinu předpokládaného celkového rozpočtu hry), se povedlo vybrat za méně než 24 hodin, aktuálně se částka pohybuje kolem milionu a sedmi set tisíc dolarů, přičemž do konce celého Kickstarteru pochopitelně zbývá ještě celý měsíc.

Už teď ale byla překonána většina dílčích cílů, které do hry přidají nové nepřátele, nové hratelné postavy, nightmare mód, lokální kooperaci a speedrun mód. Poslední dílčí cíl, "boss rush" mód, číhá na hranici dvou milionů a vzhledem k tomu, jak má hra aktuálně našlápnuto, je jasné, že i ten bude překonán. Pokud máte chuť na hardcore dvourozměrnou akci s jedinečným grafickým stylem a nevadí vám, že se k ní dostanete až za dva roky, rozhodně Igarašiho snahu podpořte.

Zdroj: Kickstarter

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20868578
hrabal.f napsal 14. 5. 2015 v 08.08

No predevcirem jsem prispel tak uvidime co z toho za dva roky vyleze a jestli jsem neutratil 28$ zbytecne....ale na 2D akce ja proste nemuzu dat dopustit ;)

Nahlásit nevhodný obsah

20847380
Mitsurugi napsal 13. 5. 2015 v 17.39

Na tohle jsem hodně zvědavý, duchovní nástupce Symphony of the Night, na PC a od původních tvůrců? Ano, prosím.

Nahlásit nevhodný obsah