Nové obrázky z Final Fantasy XV

11. srpen 2015 11:48 / Vojta Dřevíkovský / Novinky / Diskuze (0)

Gamescom byl na informace o Final Fantasy trošičku skoupý, ale přesto se jsme se o očekávaném RPG dozvěděli několik zajímavostí. Především se tvůrci zavázali, že hra vyjde do konce příštího roku a ukázali příběhový trailer nastiňující témata hry.

Nicméně to není jediné, co Final Fantasy XV ve spojení s Gamescomem odhalilo. Záběry z japonské verze hry ukazují Noctise a jeho parťáky v souboji s nebezpečným Malborem. Chapadlovité monstrum patří mezi nejnepříjemnější nepřátelé v sérii a často dokáže hráče pořádně potrápit útokem Bad Breath, který celé partě způsobí různé negativní stavy včetně otravy, slepoty a dalších. Z ukázky je naprosto jasné, že Malboro škodí zdraví, a proto byste se mu měli vyhnout.

Šéf vývoje Hadžime Tabata v rozhovoru pro Dualshockers přiznal, že PC verze hry by se mohla objevit po vydání hry na konzole, ale vývoj se momentálně soustředí pouze na PS4 a XOne.

Nakonec na povrch vyplavaly tři nové obrázky, které představují nové lokace. Jeden nabízí pohled na "realistický" dungeon, ve kterém lidi nenajdeme, ale něco jiného dost možná ano. Druhý je pohled na hotel Leuille ve městě Lestallum, které vychází z architektury na Kubě. Třetí pak zachycuje partu v moderním autě, jak jede po dálnici okolo řeky. Hráči se budou moci rozhodnout, zda pojedou ke svému cíli, či zastaví a prozkoumají okolí a třeba naleznou to zvíře, před kterým varuje značka u silnice.

Zdroj: Nova Crystallis

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!