Vyhlášení soutěže o figurky Disney Infinity

8. září 2015 12:00 / Jiří Bigas / Novinky / Diskuze (5)

Jedna soutěž je za námi a další na ni plynule navazuje. Až z jedné předaleké galaxie k nám do redakce doputovala trojice hrdinů ze Star Wars. Yoda, Kanan Jarrus nebo Sabine Wren najdou domov u tří z vás. Sami se tak budete moci přesvědčit o tom, jak pěkně tyto figurky vypadají.

VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE

Takový pěkný úkol jsme vám dali a přesto se do naší soutěže o figurky Star Wars, které věnovala společnost Comgad, zapojil jen jediný člověk. Podobný neúspěch nepamatujeme. Vzkaz z předaleké galaxie nám poslal jen Martin Sečka z Olomouce, a to hned po jejím odstartování. Jeho příspěvek přesně a do puntíku splnil zadání soutěže a my jsme rádi, že si s ním dal práci a dokázal všem, že stačilo jen popustit uzdu fantazii a šlo to. Martin si přál postavičku Yody a jako jediný účastník na ni má plné právo.

Že jsme to ale my, dáváme vám druhou šanci. V redakci máme stále dva hosty, kteří by mohli najít útočiště u vás doma. Sabine Wren a Kanan Jarrus ze Star Wars vás potřebují. A protože natáčet vzkazy se vám nechtělo, tentokrát jednu ze dvou figurek získají dva z vás, kteří nám odpoví na otázku, jaké hodnocení dostalo Disney Infinity 3.0 v recenzi na Hrej.cz. Správné odpovědi posílejte na mail soutez@hrej.cz a nezapomeňte připsat heslo “Disney Infinity”. Výherce tohoto doplňkového kola už kontaktujeme přímo.

PŮVODNÍ ZADÁNÍ

Že ale nejsou zdaleka jen na parádu, jsme vám ukázali už včera v recenzi Disney Infinity 3.0 i v následujícím vysílání. Pokud plánujete nákup hry, určitě se vám další postavička do sbírky bude hodit. A nebo se pro vás může výhra v soutěži stát vstupní bránou do tohoto světa a impulzem titul vyzkoušet.

A co po vás budeme chtít tentokrát? Natočte pro nás vzkaz (přijímáme audio i video depeše), který ze světa Hvězdných válek napříč časoprostorem dorazí až do redakce Hrej.cz. Autory tří nejoriginálnějších poselství z předaleké galaxie odměníme jednou ze zmíněných postaviček. Pokud preferujete některou z nich, nebojte se nám společně s vaší nahrávkou předat i informaci o tom, která figurka se vám líbí nejvíc. Vzhledem k tomu, že si všichni můžete přát Yodu, vám ale nemůžeme zaručit, že vám vyhovíme. Pokusíme se ale k přání vítězů přihlédnout.

Uzávěrka soutěže je v poledne 8. září. Vaše výtvory nám adresujte na mail soutez@hrej.cz a do předmětu nezapomeňte uvést heslo “Disney Infinity”. Připište také své jméno a poštovní adresu, abychom vám mohli odeslat případnou výhru. E-maily s chybějící poštovní adresou budou ze soutěže vyřazeny. Soutěže se nesmí zúčastnit redaktoři Hrej.cz, zaměstnanci a smluvní spolupracovníci Burda Praha a jejich rodinní příslušníci. Ceny nejsou soudně vymahatelné, jsou nepřenosné a nevyměnitelné.

Zdroj: vlastní

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 8. 9. 2015 v 12.21

Hmm, tak týhle soutěže jsem si tragicky nevšiml. Páč jakákoliv figurka je dobrá. Poslal jsem to v práci PO-O , přimhuřte oko :-)

EDIT: AHA původní soutěž měla uzávěrku 8. září .... Takže jsem ve hře - vše je tedy OK.

Editováno: 8. 09. 2015 v 12.32

Nahlásit nevhodný obsah

20859240
Julius Caesar napsal 1. 9. 2015 v 17.51

Je hezké že se konečně CZ distribuce rozhodla alespoň minimálně zviditelnit Disney Infinity.
Ale u třetího dílu už je asi trochu pozdě :-)
Dle komentářů a počtu zhlédnutí videí na to každý už se.....
Za soutěž určitě dík. Vše co je zadarmo je dobré :-)

Nahlásit nevhodný obsah

20822354
Jiří Bigas napsal 1. 9. 2015 v 17.02

KamilŽ: Psal jsem ti už vzkaz. Kupí se mi tu stížnosti na tvůj nick. Usnadnilo by mi celou situaci, pokud by sis vybral originální přezdívku a avatara a nemusel jsem řešit, kdo má koho zabanovat. Věřím, že to pochopíš a vyjdeš mi vstříc. Měj se.

Nahlásit nevhodný obsah

20876775
SoxXe napsal 1. 9. 2015 v 15.17

Je fajn, že do toho cpou postavy ze všech SW sérií ať je to CLON WARS nebo REBELS

Nahlásit nevhodný obsah