Bude Slashy Souls další hra v sérii Souls?

9. září 2015 10:28 / Vojta Dřevíkovský / Novinky / Diskuze (2)

Po Demon's Souls a Dark Souls obohatí sérii náročných RPG další hra s názvem Slashy Souls. Ano, dle jména zní to jako vtip, ale registrovaný trademark potvrzuje, že Bandai Namco opravdu má jakési Slashy Souls v plánech.

Detaily trademarku pouze říkají, že by se mělo jednat o videohru a to je vše. Nejsem jediný, kterému přijde nedůstojnost názvu Slashy Souls zarážející a samozřejmě se okamžitě začalo spekulovat, zda nepůjde o mobilní spin-off série... Možná ve stylu Flappy Bird nebo Crossy Road?

Společně se Slashy Souls si Bandai Namco zaregistrovali další dva názvy videoher - Burning Blood a Thousand Storm, které znějí spíše jako podtituly dílů zavedených sérií než zbrusu nové hry.

Samozřejmě není momentálně jasné, zda některý z trojice trademarků odkazuje na přání Hidetaky Mijazakiho přivést svůj přístup ke hrám i do jiných projektů. Slashy Souls ale rozhodně nezní, jako něco, co bychom od série očekávali.

Další hra od From Software, která přijde na trh, je Dark Souls III. My jsme měli možnost si hru vyzkoušet na srpnovém Gamescomu a z ochutnávky jsme odcházeli spokojení. Naše dojmy ze hry si přečtěte zde.

Zdroj: Gematsu

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 9. 9. 2015 v 16.42

Nevím kde, ale četl jsem že Hidetaka Miyazaki by chtěl udělat další hru Sci-fi, ale s pravidly Dark Souls.

Nahlásit nevhodný obsah

20874995
salvator2.0 napsal 9. 9. 2015 v 13.48

Ne další hra se bude jmenovat Money Souls.

Nahlásit nevhodný obsah