Zaregistrujte se do testu Dark Souls III

17. září 2015 13:42 / Jiří Bigas / Novinky / Diskuze (2)

Zátěžový online test Dark Souls III nakonec proběhne nejen v Japonsku a pokud budete mít štěstí, třeba se vám podaří do něj zapojit.

Zkušební provoz dovolí vybraným hráčům okusit na vlastní kůži, jak se novinka hraje ještě předtím, než vyjde. Jeho primárním cílem je ale prověřit vybalancování hry více hráčů, ať už v kooperaci nebo kompetitivních módech, stabilitu online hry a její spolehlivost a plynulost.

Zaregistrovat se do testu můžete tady. I když hra vychází i na PC a Xboxu One, test je určen pouze pro majitele PS4. Vývojáři si ze skupiny uchazečů vyberou náhodné šťastlivce, které kontaktují mailem. Ti pak budou mít v několik předem stanovených termínech možnost se testu zúčastnit.

Kromě toho jsme se ještě dnes dozvěděli, že do Evropy hra dorazí v dubnu 2016 a z Tokyo Game Show dorazilo také nové video, které je pořízeno z novější verze hry, než byla prezentovaná v Kolíně nad Rýnem na Gamescomu.

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20846931
Lynch napsal 17. 9. 2015 v 17.54

Na to bych si asi musel pořídit PS+. Ale fakt bych si DS3 zahrál. Doufám, že to poskytnou souls youtuberům a streamerů abych se alespoň mohl podívat na videa s fungovaným komentářem.

Nahlásit nevhodný obsah

20847380
Mitsurugi napsal 17. 9. 2015 v 13.54

Jo náhodně? Vsadím se, že úplnou náhodou to vybere (mimo jiné) všechny důležité Souls streamery :D

Nahlásit nevhodný obsah