Nový Sherlock se představí příští týden

19. říjen 2015 12:18 / Jiří Bigas / Novinky / Diskuze (1)

Už v květnu jsme vás informovali, že vývojáři z ukrajinského studia Frogwares připravují pokračování své dlouholeté adventurní série Sherlock Holmes. Na oficiální odhalení novinky jsme si nakonec museli počkat déle, než jsme původně mysleli, ale teď je konečně na spadnutí.

Namísto tradičního Focus Home Interactive se role vydavatele ujme nováček v podobě Bigben Interactive. To by ale, jak doufáme, nemělo mít žádný vliv na rostoucí kvality historické detektivky, která se každým dalším dílem pomalu, ale jistě prodírá mezi vysokorozpočtové hry.

Pokračování série, jež má na kontě už pět milionů prodaných her, se představí koncem měsíce na veletrhu Paris Games Week. Soukromý detektiv z pera Arthura Conana Doylea se vrátí v nové videohře už příští rok a novinka má těžit především z velkorysejšího rozpočtu, než měli minulé díly. Vzhledem k tomu, že už minulý díl s podtitulem Crimes & Punishments úspěšně šlapal na paty mainstreamové produkci, což je u hry tohoto typu obzvlášť chvályhodné, držíme autorům palce, aby se jim pokračování povedlo alespoň tak dobře, jako si vedli posledně.

Zdroj: Push Square

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20859215
Greca napsal 19. 10. 2015 v 20.44

C&P byla dobrá hra. Dost jiná, než běžná produkce pro konzole. Řešení na gauči ve dvou a dohadování se o tom, kdo, co a jak udělal nemělo chybu. Coop bez coopu. .-)

Editováno: 19. 10. 2015 v 20.45

Nahlásit nevhodný obsah