Je tu Sherlock Holmes: The Devil's Daughter

20. říjen 2015 17:38 / Jiří Bigas / Novinky / Diskuze (6)

Ještě před akcí Paris Games Week, na kterou jsme vás lákali včera, jsou tu překvapivě první informace o pokračování adventurní série Sherlock Holmes od ukrajinského studia Frogwares.

Novinka nese podtitul The Devil's Daughter a vyjde na PC, PS4 a Xboxu One. Osmý regulérní díl v této sérii dorazí na pulty obchodů už příští rok na jaře a bude tentokrát obsahovat pět případů, které se všechny mají odehrávat v otevřených ulicích viktoriánského Londýna. Nečeká nás tak zřejmě žádný výlet na venkov jako posledně a podle slov vydavatele se zdá, že se budeme vůbec poprvé v kůži proslulého detektiva moci volněji procházet otevřeným městem, které se v minulosti omezovalo jen na pár uliček daného příběhu.

Není to ale jediná premiéra. V The Devil's Daughter bude údajně vůbec poprvé nemilosrdná logika Sherlocka Holmese přemožena rodinnou historii, emocemi a příběhem o pomstě. Na základě vágně nastíněné zápletky si server MWEB GameZone, který informaci přinesl mezi prvními, zaspekuloval, že s ohledem na název novinky by se mohla stát Holmesovým nepřítelem dcera profesora Moriartyho, která může soukromého detektiva vinit se smrti svého otce. Coby dcera Holmesova ústředního soka, jeho věčné nemesis, by na to mohla svým intelektem aspirovat.

Stejně jako v minulém díle naše akce a kroky mají rozhodnout o tom, jak který případ skončí. Podezřelých bude celá řada a vše, co učiníme, bude mít vliv na příběh, který se naším přičiněním může dostat do slepé uličky.

Více se o hře dozvíme už příští týden v rámci veletrhu Paris Games Week. První tři screenshoty z nového dílu ale můžete prozkoumat už nyní.

Zdroj: VideoGamer.com

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20849887
HerrSpock napsal 20. 10. 2015 v 21.25

Už aby to bylo!!! Frogwares mají se Sherlockem dobře našlápnuto a nějak nevěřím, že by to mohli i vzhledem ke kratšímu časovému úseku podělat. Opět se těším na dobrou hru.

Nahlásit nevhodný obsah

20859740
davidjaho napsal 20. 10. 2015 v 18.23

UnreAll: To je podle mě fakt jen spekulace. A vůbec kdyby to, tak opravdu bylo tak by to zcela popřelo konec Odkazu.

Nahlásit nevhodný obsah

20859740
davidjaho napsal 20. 10. 2015 v 17.53

Jsem rád za každého nového Sherlocka od Frogwares, bohužel se obávám, že nová hra v očích recenzentů, kteří ji spatřují už jako AAA, tak trochu doplatí na malou inovativnost a celkem krátký časový úsek od vydaní toho minulého. Avšak myslím si, že fanoušci Frogwarovek zklamáni nebudou.

Nahlásit nevhodný obsah