Xbox One verze Witness prošla komisí

18. leden 2016 17:15 / Zdeněk Princ / Novinky / Diskuze (3)

Na stole ratingové komise ESRB přistála novinka vývojáře Jonathana Blowa – The Witness. Na tom by samozřejmě nebylo nic zvláštního, vydání je naplánováno na 26. ledna, kromě očekávané PS4 a PC verze se však hodnotila i verze pro konzoli Xbox One.

O té vývojáři zatím příliš nemluvili, časová exkluzivita je jasně daná, ale vypadá to, že Blow neotálel a všechny tři verze dokončil současně. Datum vydání XOne verze nebylo ve zprávě uvedeno, stejně jako chyběl i zápis o případné mobilní verzi, o které se spekulovalo.

Podle dostupných informací tak budou muset hráči na konzoli od Microsoftu „ještě nějaký čas počkat“, naděje ale určitě nezemřela a rozestup v datech vydání na konkurenčních konzolích pravděpodobně nebude tak velký, jako třeba v případě Rise of the Tomb Raider.

Zdroj: Game Informer

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 20. 1. 2016 v 07.58

Je někde záznam jak ESRB hodnotí hry ? Docela bych rád viděl jak to ty páprdové skutečně hrajou ....

Nahlásit nevhodný obsah

20809076
red-icius napsal 19. 1. 2016 v 00.18

no ja nasel tohle, zni to rozume a rika to docela dost o tom, v jake fazi je xone verze :D
-----
Blow told Polygon that Thekla only mentioned an Xbox One version in its submission to the ESRB to avoid having to resubmit the game in the future — if the company does decide to bring The Witness to Xbox One, that is.

"We only put XB1 on there because it doesn't cost anything, and if we were to want to do an XB1 version later, we don't have to go through ratings again," said Blow. "But it is totally provisional, we have no plans for an XB1 version right now."

----
takze neber to, kdyz je to zadarmo ;)

Nahlásit nevhodný obsah

20863377
chrisjurco napsal 18. 1. 2016 v 18.15

A ja som si cely čas myslel, ze ide o exkluzivitu. Už aby to na tom Xboxe vyšlo :D

Nahlásit nevhodný obsah