Disney Infinity 3.0 letos čeká rozšiřování

2. březen 2016 14:10 / Vojta Dřevíkovský / Novinky / Diskuze (0)

Toys-to-life série s postavičkami z filmů od společnosti Disney letos další pokračování nevydá. Disney Infinity 3.0 bude představovat základ, který vývojáři chtějí rozšířit novými playsety a novými herními žánry.

"Budeme během roku vydávat nové obsahové aktualizace a nové playsety pro Disney Infinity 3.0 v závislosti na největších událostech, které společnost Walt Disney chystá," sdělil viceprezident výroby John Vignocchi. "Můžeme říci, že na trh přijde alespoň jeden nový playset z každé ze čtyř základních značek - Disney, Pixar, Marvel a Star Wars."

Už 15. března vyjde Marvel Battlegrounds, mlátička až pro čtyři hráče, ve které se utkají hrdinové od Marvelu se svými robotickými verzemi. Společně s playsetem vyjdou čtyři noví hrdinové - Captain America z filmu Civil War, Black Panther, Antman a Vision a v průběhu roku přibydou další. Navíc by s Marvel Battleground měli obdržet softwarovou aktualizaci i hrdinové z Disney Infinity 2.0.

Záběry z chystaného playsetu můžete vidět v prvním díle Disney Infinity Next, pořadu, který se má pravidelně věnovat budoucnosti série. Zde se také dozvídáme, že se brzy v Disney Infinity 3.0 se objeví hrdinové Judy a Nick z filmu Zootopia a Balů z kreslené Knihy džunglí z šedesátých let. Nakonec Vignocchi naznačuje, že Disney Infinity 3.0 letos přivítá i rybí hrdiny z Hledá se Dory a postavy z Alenky v říši divů.

Zdroj: Eurogamer.net

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!