Dreams představují tvorbu postav

13. březen 2016 19:03 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (1)

Těžko říci, co si o Dreams od Media Molecule vlastně myslet. Má jít o sandbox s takřka neomezenými možnostmi – hráči s DualShockem či s PlayStation Move v rukách dostanou do vínku mocné nástroje k vytváření vlastního obsahu.

Půjde tak vyprávět vlastní příběhy a budovat zcela originální dobrodružství. Ty půjde následně sdílet s dalšími hráči po celém světě. A právě ochutnávku samotné tvorby můžete vidět v novém záznamu streamu přímo z vývojářského studia.

Video navazuje například na únorovou ukázku tvorby měst, oficiální YouTube kanál pak samozřejmě nabízí podstatně více obsahu. Dnes se každopádně můžete podívat na tvorbu postav i na jejich následné rozpohybování.

A jak už je zvykem, videem doprovází samotní vývojáři a opět se jedná o záznam výživný – video sice nese název „rychlá tvorba postavy“, opět však trvá bezmála hodinu a krom vytvoření několika fantaskních charakterů také tak trochu budí rozpaky ovládáním kamery. Nechme se však kvalitami finální verze hry překvapit – Dreams by měly vyjít letos, bohužel ale zatím přesnější datum netušíme.

Zdroj: DualShockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 14. 3. 2016 v 11.37

Když se takový Janek vrátí večer z práce od pásu, tak zatouží být pro změnu v životě kreativní, zapne si tuhle hru a začne vyrábět postavičky a domečky.
Hezké, ale nic pro mne. Já rád večer konzumuju připravené příběhy a prostředí.
Media Molecule tam asi nějaké základní levely dodají (viz.LittleBigPlanet), ale obávám se, že většinu času trávili děláním toho editoru než samotné hry.

Nahlásit nevhodný obsah