Nové screenshoty z Sherlocka Holmese

8. duben 2016 17:50 / Jiří Bigas / Novinky / Diskuze (6)

Vydání hry Sherlock Holmes: The Devil's Daughter se nezadržitelně blíží a přitom jsme až dosud z nové adventury od studia Frogwares viděli všeho všudy šest screenshotů a jeden moc pěkný atmosférický trailer, který ale nebyl přímo ze hry. Zdá se však, že se vývojáři trochu umoudřili a konečně po čase ukázali nějaké střípky ze své novinky.

Adventura Sherlock Holmes: The Devil's Daughter vychází 27. května, což je už zanedlouho. A pokud ji na poslední chvíli neskolí nějaký odklad, je vážně s podivem, jak málo toho o ní víme a jak málo jsme toho z ní viděli. Zejména ve srovnání s mediální masáží (na poměry toho žánru), která předcházela vydání Crimes & Punishments. Jenže Focus Home Interactive poprvé od roku 2007 v křesle vydavatele vystřídal Bigben Interactive, a tak se dost možná změnil i přístup k marketingu. No, snad to hře neublíží.

Na každý pád se studio Frogwares před pár hodinami podělilo o několik dalších screenshotů, na nichž můžete prozkoumat nové lokace a postavy. Vývojáři už před pár měsíci potvrdili, že nový Sherlock poběží v rozlišení 1080p na PS4 i Xboxu One ve 30 snímcích za sekundu. O vyšší framerate podle svých slov autoři neusilují, protože i přes několik akčnějších sekvencí, je The Devil's Daughter stále adventura, a tak není vyšší standard zapotřebí.

Osmá hra v sérii detektivek od Frogwares míří na platformy PC, Xbox One a PS4 a nabídne pět vzájemně propojených případů, které mají mít co do činění s temnou minulostí Holmesovy rodiny. Vývojáři z Frogwares už na základě postřehů od fanoušků k obalu hry a upoutávce prozradili, že oblíbenému detektivovi propůjčí hlas nový herec, bude mít novou podobu a půjde vůbec o tak trochu jiného Holmese. Snad se autoři příliš nezhlédnou v pojetí viktoriánské Anglie, jak ji představil Assassin's Creed Syndicate, což nelze při pohledu na artwork zcela vyloučit.

Zdroj: WCCFTech

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20881144
Cadaveria napsal 8. 4. 2016 v 20.02

Strejda Phil: Já nemluvím o tom jak Ubi zpracovává města ale s tím souhlasím s tebou, že to opravdu umí !!
Mluvil jsem o tom, že ta Viktoriánská atmosféra byla skvělá,


''To v Syndicate bylo bohužel na některých místech liduprázdný a zničený těmi stupidními kočáry. :/'' - Myslím, že liduprázdný asi víme proč ne ? Naopak Unity bylo tak přecpaný lidmi, že nato samotná hra pak doplatila.

Nahlásit nevhodný obsah

20877390
Strejda Phil napsal 8. 4. 2016 v 19.46

Cadaveria: Ubisoft umí ztvárnit svoje města.To v Syndicate bylo bohužel na některých místech liduprázdný a zničený těmi stupidními kočáry. :/
Ale takový New York byl v The Division hezký.Naopak nejlepší bylo zpracování město v AC2.

Nahlásit nevhodný obsah

20877390
Strejda Phil napsal 8. 4. 2016 v 19.44

Ano,ano,ano,ano,ano.

Nahlásit nevhodný obsah

20859740
davidjaho napsal 8. 4. 2016 v 18.55

Tak otázkou je, kde na časové ose bude tento díl umístěn, jelikož ne všechny díly jdou chronologicky. Třeba bude tento díl úmístěn chronologicky jako úplně první, pak by případná mladistvost a nové chování Holmese nebylo jak pěst na oko.

Nahlásit nevhodný obsah

20881144
Cadaveria napsal 8. 4. 2016 v 18.48

Syndicate náhodou co se týče prostředí bylo velice pěkné. Ta atmosféra Viktoriánského Londýna tam byla asi jak si vývojáři představovali a věřím tomu, že tady to bude zpracované také velice kvalitně.

Nahlásit nevhodný obsah

20877159
Dominik Nečesánek napsal 8. 4. 2016 v 18.33

Jirko, co se ti nelíbilo na prostředí v Syndicate?

Nahlásit nevhodný obsah