Detailnější pohled na domnělou mapu RDR2

18. duben 2016 13:41 / Zdeněk Princ / Novinky / Diskuze (1)

O víkendu se opět mezi fanoušky Red Dead Redemption rozpoutala šuškanda na téma možného pokračování, a to všechno na základě zveřejnění herní mapy na NeoGAFu. Pokdu vás zpráva zaujala, můžete se nyní podívat na jednotlivé lokace detailněji.

Fandové série si dali tu práci a mapu překreslili do vysokého rozlišení, čímž samozřejmě otevřeli i nová témata, o nichž se dosud v souvislosti s pokračováním Red Dead Redemption příliš nemluvilo. Předně - značná část mapy je zabrána vodní plochou a ostrovy, hráči proto uvažují, že na rozdíl od prvního dílu bude umět hlavní hrdina plavat a dostaneme se z pevniny i o kousek dále. Na mapě je rovněž vyobrazeno i vězení, takže buďto budeme nahánět padouchy, anebo... Však sami určitě tušíte.

Kromě toho nás možná čeká i výlet do části Mexika, což je samozřejmě hodně oblíbená destinace westernů a dávala by smysl. Uvážíme-li navíc, že by se pokračování mělo podle dosavadních spekulací odehrávat před událostmi původní hry, možná nás příběh pěkně ze široka dovede do bodu, kdy startovala původní hra a kruh by se mohl uzavřít.

Jestli je to ale všechno pravda, nebo jen zbožné přání fanoušků, se dozvíme až z úst vydavatele Take Two, proto berte všechno s rezervou a zachovejte nadhled.

Zdroj: Eurogmer.net

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878169
Reedee napsal 18. 4. 2016 v 17.19

Pořád mi přijde zvláštní, že by použili tak velkou část mapy z minulého dílu, ale to nemění nic na tom, že se na to už teď těším :)

Nahlásit nevhodný obsah