Deskové Dark Souls se okamžitě zaplatily

20. duben 2016 11:37 / Vojta Dřevíkovský / Novinky / Diskuze (1)

Kickstarterová kampaň na zafinancování stolní varianty populární série Dark Souls se zaplatila během úžasných tří minut. Deskovka, kterou s licencí od Bandai Namco připravila anglická společnost Steamforged Games, je strategická hra pro jednoho až čtyři hráče, která si z digitální předlohy bere obří nepřátele a náročné souboje.

Ve hře se hráči pustí do průzkumu nebezpečných oblastí, ve kterých se nachází poklady a nepřátelé. Ty jsou vyvedeni ve vzhledově věrných plastových figurkách, ve kterých poznáte ikonické nepřátele jako Titanite Demon, Gargoyle, Dancer of the Boreal Valley a duo Smough a Ornstein.

K úspěchu hráči musí strategicky přemýšlet, plánovat a bezchybně provést své útoky, aby boj s nepřáteli přežili. Samozřejmě také nebude na škodu nejprve projít vedlejší místnosti a nabrat užitečné předměty a vybavení.

Prozatím vybraná částka stoupá jako divá, vývojáři neustále přidávají stretch goaly a nabízejí i možnost dokoupit si ke hře dva volitelné bossy - Gaping Dragona a černého draka Kalameeta.

Více informací o hře můžete nalézt na Kickstarterové stránce, kde si hru můžete také předobjednat za 80 liber + poštovné. Podívejte se na předváděčku souboje s Dancer of the Boreal Valley, která ukazuje, jak si dva hráči poradí s nebezpečnou protivnicí, nebo na reakce hráčů, kteří si souboj vyzkoušeli na veletrhu Salute.

Zdroj: Vlastní

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20845348
Lahva napsal 20. 4. 2016 v 12.35

Se to spekulovalo kdysi snad tolikrát, jako čtyřiadvaceti hodinový stream, ale nějaké to redakční deskohraní by bylo fajn. Třeba právě deskovky podle nějaké hry.

Nahlásit nevhodný obsah