Uncharted 4 slibuje Horizon už na tento rok

9. květen 2016 17:53 / Jiří Bigas / Novinky / Diskuze (2)

Za “důmyslně” mnohoznačným titulkem se podle ukrývá poměrně jednoduchá zpráva. Sony fanouškům prostřednictvím letáku vloženého do hry Uncharted 4: A Thief's End vzkazuje, že akce Horizon Zero Dawn od nizozemských vývojářů ze studia Guerrilla Games vyjde navzdory řadě spekulací ještě letos.

I když se opakovaně objevovaly v posledních měsících zvěsti, že novinka od autorů Killzone rok 2016 prošvihne, Sony očividně stále věří v opak. Minimálně ve Francii totiž japonský gigant nechal do krabiček s posledním Nathanovým dobrodružstvím vložit leták, kterým hráče láká na novou značku od Guerrilla Games.

Naneštěstí se inzerát nezmiňuje o přesnějším datu, ale věříme, že nejpozději na E3 se situace kolem robotických dinosaurů konečně vyjasní. Přirozeně je možné, že leták šel do tisku dříve, než mohlo dojít ke spekulovanému odkladu hry, anebo nemusí mít francouzské zastoupení Sony ty nejčerstvější informace, ale to už bychom hádali k křišťálové koule. Jak se říká po “vydařené” písemce z matematiky: “Počítej s horším, doufej v lepší.”

Zdroj: VideoGamer.com

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20874643
LostHero napsal 10. 5. 2016 v 15.13

Kvůli téhle hře přemýšlím že si pořídím PS4 :D :D

Nahlásit nevhodný obsah

20865015
Kubaxx napsal 10. 5. 2016 v 10.29

Pokud se to potvrdí tak je to skvělá správa na hru se těším od jejího oznámení.

Nahlásit nevhodný obsah