Podívejte se na trailer z Sherlocka v češtině

4. červen 2016 12:41 / Jiří Bigas / Novinky / Diskuze (2)

Na nové dobrodružství Sherlocka Holmese vás lákáme pravidelně, protože po minulých případech ze hry Crimes & Punishments pevně věříme, že bude i novinka stát za to. The Devil's Daughter vychází už příští týden a těsně před vydáním se připomíná příběhový trailerem s českými titulky.

Nová upoutávka, kterou český distributor, jímž je společnost Hypermax, vybavila českými titulky více než kterýkoli předchozí trailer naznačuje, jakým směrem se bude vyprávění ubírat a o co vlastně v novém případu půjde. Pokud dění okolo Sherlocka sledujete pravidelně, určitě z našich novinek a nedávného preview víte první poslední. My si tak zrekapitulujeme jen ta nejdůležitější fakta.

The Devil's Daughter vychází už 10. června a proslulý detektiv z pera sira Arthura Conana Doyla bude opět opět ve verzi pro PC vybaven na cestu z viktoriánské Anglie českými titulky. Verze pro konzole se naneštěstí bude muset obejít úplně bez lokalizace, což je velká škoda vzhledem k nemalým ambicím novinky. The Devil's Daughter je už osmým dílem v sérii detektivních adventur Sherlock Holmes od ukrajinského studia Frogwares.

Stejně jako Crimes & Punishments z roku 2014 i The Devil's Daughter pohání technologie Unreal Engine 4, ale hra jako taková dozná mnoha změn. Hlavní postavy výrazně omládnou, změní se jejich vzhled, dabing i celkové vyznění a atmosféra, která bude mnohem ponurejší a v mnohém připomíná filmy Guye Ritchieho nebo loňský Assassin's Creed Syndicate. Pevně doufáme, že příklon k akci a některé svižnější minihry se negativně nepodepíší na advenurních pasážích, které by ale měly jinak podle dosavadních videí a zjištění velmi připomínat poslední díl.

Po společnosti Focus Home Interactive se na postu vydavatele ujala Sherlocka firma Bigben Interactive a na hráče čeká pět vzájemně propojených případů, které mají pomoci odhalit temné tajemství Holmesovy rodiny. Stejně jako minule bude možné dojít při řešení případů ke špatným závěrům, obvinit nesprávnou osobu, a skutečného pachatele si tak nechat proklouznout mezi prsty. Pokud se chcete dozvědět o The Devil's Daughter více, rozhodně vám doporučujeme prohrabat se ve starších novinkách nebo se začíst do nedávného preview. Určitě prozkoumejte i nové screenshoty ze hry.

Nevím, jak vy, ale já se tedy nemůžu nové hry dočkat. Okultismus, záhada obestírající Holmesovu dceru, zdánlivě nesouvisející případy a sonda do hlubin Sherlockova nitra - The Devil's Daughter má všechny předpoklady stát se věrnou interaktivní poctou Doyleova díla.

Zdroj: All Games Delta

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20859740
davidjaho napsal 4. 6. 2016 v 14.26

Takže dějově ha bude následovat po Odkazu. Tím pádem to omládnutí bude celkem pěst na oko... Nicméně dám novince určitě šanci, ale nemůžu se zbavit dojmu že to bude akorát větší porce toho samého jako v minule.

Nahlásit nevhodný obsah

20881144
Cadaveria napsal 4. 6. 2016 v 13.16

No já už se také nemohu dočkat, miluji okultismus a myslím, že toto bude něco pro mě.

Nahlásit nevhodný obsah