Arkáda Wreckfest zamíří i na konzole

27. srpen 2016 13:05 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Studio Bugbear oznamuje, že jejich závodní a destrukcemi posedlá závodní arkáda Wreckfest zamíří příští rok i na konzole. Tam bude následovat podobný model jako v případě PC verze a (předobjednávající) hráči se tak mohou těšit nejprve na předběžný přístup do rozpracované verze hry a až poté na verzi plnou.

A pokud snad nevíte, o co jde, tak vězte, že se jedná o celkem obyčejnou závodní arkádu, ve které však prim hraje důraz na destrukci vozidel. S tou si již tvůrci ostatně dokázali získat své fanoušky díky sérii FlatOut. Komunita okolo hry tedy existovala ještě před jejím vydáním, bohužel nebyla silná natolik, aby tito fanoušci dokázali hru dostatečně podpořit i na Kickstarteru.

Z toho si ale naštěstí nikdo příliš hlavu nedělal a hra je tedy zatím momentálně dostupná v rámci early access na Steamu na PC. A tam se již dle posledního příspěvku na komunitní stránce hry údajně začne pomalu ale jistě finišovat. To znamená dodělat tratě, přinést nové vozy, upravit uživatelské rozhraní a především představit režim kariéry.

Práce i tak zkrátka ještě zbývá dost a pokud se nic nezmění, tak během příštího roku vyjde i plná verze hry. Jakékoli přesnější datum vydání je však zatím zahalené tajemstvím. Vy se každopádně v případě zájmu můžete podívat na stránky hry, kde lze hru už za pouhých 20 dolarů předobjednat a získat tak garanci přístupu.

Zdroj: tisková zpráva

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20809076
red-icius napsal 28. 8. 2016 v 06.25

RomanK47: presne tak, uz ani nevim, kdy sem to na steamu kupoval :-/ ...

Nahlásit nevhodný obsah

20838584
RomanK47 napsal 27. 8. 2016 v 13.44

Tak to se mají konzolisté těšit, když to půjde ve stopách PC verze, tedy roky se na to bude srát.

Nahlásit nevhodný obsah