Dabérka Ellie by chtěla být v The Last of Us 2

29. srpen 2016 15:19 / Jiří Bigas / Novinky / Diskuze (2)

I když nevíme s jistotou, zda se v případném pokračování thrilleru The Last of Us objeví původní dvojice hlavních hrdinů, a vlastně ani to, jestli se třeba už na druhém dílu pracuje, představitelka Ellie rozhodně nevylučuje, že by se ke své slavné roli vrátila.

Pokud by druhý díl skutečně navázal tam, kde první skončil, Ashley Johnson by se podle GameSpotu k pokračování ráda vrátila. Herečka, kterou můžete znát jako protivnou dceru Mela Gibsona z filmu Po čem ženy touží, by neváhala, jestliže autoři přijdou s dalším příběhem Ellie a Joela, jemuž pro změnu propůjčil hlas Troy Baker.

Sama herečka ale připustila, že část jejího já si na druhou stranu říká, že první díl by možná měl stát sám o sobě a někdy je lepší se do pokračování nepouštět. Kdyby na něj ale přeci jen došlo, Ashley Johnson by přesto rozhodně chtěla být součástí takového projektu. Podobně určitě smýšlí i řada fanoušků - občas je jednoduše lepší a bezpečnější neriskovat, že dvojka zkazí pověst originálu. A tyto obavy se vážou i k filmové adaptaci. Problematický pokus o hollywoodské přepracování hry by i tak Ashley Johnson ráda viděla a zažertovala, že by si mohla střihnout roli některého z clickerů.

Práce na filmu uvázly zřejmě tak trochu na mrtvém bodě. Letos v dubnu Neil Druckmann prozradil IGN, že se už půldruhého roku s adaptací nic neděje. Více informací o přerodu hry na stříbrné plátno se můžete dočíst v naších starších novinkách. A pokud jde o to, kdo by si měl střihnout roli Ellie, pořád trváme na tom, že studio může úplně klidně obsadit Ellen Page, které jako by hrdinka z oka vypadla. Ta si ve stejném roce, kdy vyšlo The Last of Us, zahrála pro změnu v Beyond: Two Souls od Davida Cage. Po boku Willema Dafoa tu ztvárnila digitální protagonistku Jodie Holmes.

Zdroj: GameSpot

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20877108
Lemrus napsal 30. 8. 2016 v 08.54

Ellen Page táhne na třicítku, takže asi ne. Tam by bylo třeba mladší herečku. Abych pravdu řekl, pokud by se opravdu bude natáčet, tak bych chtěl spíš schopnou herečku a klidně ať vypadá plně jinak než Ellie ve hře. Celý ten příběh totiž stojí na dvou hlavních postavách.

Nahlásit nevhodný obsah

20866316
Wumitai napsal 29. 8. 2016 v 15.28

všichni chtějí tu hru, nejenom dabérku, takže asi tak

Nahlásit nevhodný obsah