Tabata nevylučuje ve FFXV multiplayer

24. říjen 2016 13:53 / David Plecháček / Novinky / Diskuze (1)

Final Fantasy XV zanedlouho konečně vyjde, a po období útrap a strastí se tak konečně dočkáme výsledku. Zatímco 29. listopadu je poměrně daleko, pojďme se podívat ještě dál, na případný obsah, který by mohl přijít až měsíce po vydání hry. Hadžime Tabata nevylučuje ani co-op.

Má to však háček - Final Fantasy XV je primárně singleplayerová hra, tudíž není designovaná pro zážitek ve vícero hráčích. Tabata by o takové možnosti ani nepřemýšlel, ale jak říká, nikdy se nemá říkat nikdy.

„Vytvářeli jsme FF XV jako zážitek pro jednoho hráče. Pokud lidé opravdu budou chtít, můžeme to zvážit. Je ale velice obtížné předělat hru pro jednoho hráče na hru pro vícero hráčů. Neříkáme, že je to nemožné, je to jen komplikované, a tak to do budoucna nevylučujeme,“ říká šéf vývoje Final Fantasy.

Stejně tak jako není vyloučený multiplayer, není vyloučená ani PC verze. Původně se mělo jednat o exkluzivní titul pro konzole, ale vývojáři už na jaře připustili, že varianta pro PC možná je. Stále ale není nic jistého, a tak když na konci listopadu FF vyjde, může to být měsíce před tím, než se dočkáme verzí pro počítači. 

Zdroj: Segment Next

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20863377
chrisjurco napsal 24. 10. 2016 v 15.17

Tak v takom FF by som si coop aj vedel predstaviť, keby to bolo urobené dobre a s citom. Hráč by hral za 1 z hlavných postáv, ktoré inak ovláda AI.

Nahlásit nevhodný obsah