Při hraní For Honor musíte být stále online

14. prosinec 2016 10:37 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (4)

Hry od francouzského vydavatelského domu Ubisoft můžete mít rádi, můžete je i hlasitě kritizovat a nesnášet, pravdou ale je, že mají velmi často problém s naplněním slibů. Stalo se to prvním Watch Dogs, stalo se to letošní The Division a jak to vypadá, stejnou potíž bude mít i chystaný For Honor.

Hra na rytíře, Vikingy a samuraje se nám v uzavřeném beta testu velice líbila a poměrně stojaté vody multiplayerových klání by mohla svým důrazem na šerm a souboje nablízko pořádně rozčeřit. For Honor má ale kromě kompetitivních režimů nabídnout i kvalitní singleplayerovou kampaň. Na Steamu a uPlay bylo až do nedávna uváděno, že singleplayer hry budeme moci hrát i bez připojení k internetu. To ale podle posledních informací již neplatí.

Nejprve se tato zpráva objevila na diskuzním fóru NeoGAF, následně ji ale serveru PC Games N potvrdil sám Ubisoft v následujícím vyjádření: „Můžeme potvrdit, že For Honor ke hraní vyžaduje připojení k internetu. Některé prvky herního postupu jsou ukládány online a sdílí se mezi režimy pro jednoho a více hráčů. Pro hraní For Honor tedy musíte být neustále připojeni k internetu.“ Zajímavé je, že ještě včera se zmiňovanému serveru podařilo udělat screenshoty z karet her na Steamu a uPlay, kde se skutečně hovořilo o offline kampani. V současnosti už jsou ale informace na obou službách upraveny.

V průběhu vývoje For Honor tedy muselo dojít ke jistým změnám, protože kreativní šéf Jason VandenBerghe ještě v zářijovém rozhovoru pro server GameSpot tvrdil, že kampaň byla vytvořena specificky tak, aby uspokojila i hráče, kteří se nikdy nepřipojí na internet, aby se pustili do multiplayerových soubojů s ostatními. Situace je o to smutnější, že nejde o první změnu v proklamované podobě hry. Již v říjnu jsme vás informovali o tom, že se vývojáři rozhodli nakonec do hry nezařadit slibovaný split-screen, který měl hráčům umožnit lokální kooperaci. Můžeme tedy jen doufat, že další nepříjemné zprávy se již hře vyhnou a For Honor nakonec dostojí alespoň příslibu kvalitní syrové a brutální řežby. For Honor si můžete objednat v e-shopu Xzone.cz.

Zdroj: WCCFTech

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20879588
Orochi napsal 14. 12. 2016 v 15.28

Tak to si môžu strčiť z prepáčením do **** !!! Nepodporujem takéto nucené vychitávky , pri Hitmanovi a NFS sa to vypomstilo v podobe predajov ,nuže a toto nebude pre hru dobré !!!

Nahlásit nevhodný obsah

20865015
Kubaxx napsal 14. 12. 2016 v 12.55

i při hraní singlu??

Nahlásit nevhodný obsah

20859176
Drotman napsal 14. 12. 2016 v 11.41

Ocelotr2.0: Preto si na hry online sťahujem cracky, je to dost smutné, keď si človek musí stiahnuť crack, aby mu po pár rokoch vôbec išla.

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 14. 12. 2016 v 11.27

„Můžeme potvrdit, že For Honor ke hraní vyžaduje připojení k internetu. Některé prvky herního postupu jsou ukládány online a sdílí se mezi režimy pro jednoho a více hráčů. Pro hraní For Honor tedy musíte být neustále připojeni k internetu.“

Je zajímavé, že série která tenhle přístup "vymyslela" tedy Dark Souls nemá sebemenší problém s přecházením z offline do online problém. Při singlu je prostě online kojotina a nikdo mě nepřesvědčí, že to přináší do singlu něco tak kulervouce jedinečného, bez čeho se hráči rozhodně neobejdou.

Jo, UPLAY chujovinský KYDY a větší nároky na hardware - to ano. Ale dokud nebude mít Ubisoft ONLINE v malíku jako Blizzard (viz. Watch Dogs 2), tak by se na always online měli vyprdnout. Poctivé zákazníky akorát znechutí, když bude služba nedostupná a za 5 let ? Servers down.

Nahlásit nevhodný obsah