Další důkazy o příjezdu buginy do NMS

17. leden 2017 10:32 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (6)

Už koncem listopadu vás Jirka informoval o tom, že do No Man’s Sky dost možná přibyde další možnost transportu po planetách, a sice terénní bugina. Uživatel diskuzního fóra Reddit s přezdívkou eegandj objevil v datech hry její prototyp, jehož nefunkční rozpracovaný model se mu následně podařilo importovat přímo do hry. Oficiální kanály Hello Games sice k situaci mlčí, zvídavým hráčům se ale podařilo najít další stopy.

Server PowerUpGaming přinesl zprávu o tom, že se další badatelé vrhli na zkoumání herních dat a nalezli v nich další rozsáhlé důkazy o budoucí implementaci pozemních vozidel. Ty navíc půjde různě vylepšovat a budou mít vertikální trysky, raketový pohon a zbraňové systémy. Podle dostupných informací a objevených herních dialogů budete pro výrobu buginy potřebovat speciální terminál. Navíc je třeba najmout mechanika a splnit několik úkolů, abyste získali potřebné součástky.

Co se týče samotných upgradů, podařilo se z herních dat extrahovat poměrně detailní popisy. ATV Photon Cannon Alpha bude standardní zbraňový systém s duálními kanóny, Beta vylepšení přinese vylepšené zaměřování, snížení zpětného rázu a větší zásobník. Gamma verze potom nabídne větší kadenci, kapacitu a maximální fotonový náboj. ATV Jetpack Alpha je základní jetpack, který vám umožní překonávat krátké vzdušné vzdálenosti. Beta navýší maximální dosažitelnou výšku a dolet, Gamma pak tyto veličiny dotáhne na maximum.

Následují upgrady celkového vyladění buginy, které zlepší ovladatelnost, akceleraci, poskytnou silnější pancéřování a větší kapacitu nádrže. Nakonec můžete postavit i bezpečnou garáž, kde budete buginu parkovat. Kompletní odhalené dialogy s NPC mechanikem naleznete pod tímto odkazem. Zatím nevíme, zda se bugina objeví již v příštím updatu, nebo jestli na ní autoři budou pracovat déle. Je ale rozhodně příjemným zjištěním, že se Hello Games snaží dodat do hry nový obsah a do budoucna z ní snad vytvořit titul, na který jsme tak dychtivě čekali.

Zdroj: ShackNews

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20894901
Beranir napsal 17. 1. 2017 v 16.51

Flois: no jo to doporučujem, je to fakt earlly acces hra ale už ted je míle před NMS, dokonce to má i multák, multák ve kterým se dva lidi viděj a můžou spolupracovat kdo by to byl řekl že se do surival hry bude hodit mutlák co

Nahlásit nevhodný obsah

20878494
Flois napsal 17. 1. 2017 v 14.09

rezz3t: pokud se nepletu na Xboxu je na astroneer hodinka zdarma. Když už to tu doporučujete dva tak to testnu :-)

Nahlásit nevhodný obsah

20880185
rezz3t napsal 17. 1. 2017 v 13.34

doporucuju ASTRONEER to je pro me skutecnej nms

Nahlásit nevhodný obsah

20877390
Strejda Phil napsal 17. 1. 2017 v 13.08

Jéééé, hra bude konečně mít 10% slibovaného obsahu.

Nahlásit nevhodný obsah

20894901
Beranir napsal 17. 1. 2017 v 11.18

Blacksite: tak někdo to asi hraje, i na ty nejhorší hry se najde někdo kdo je hraje, to není utok na NMS to je obecný konstatování, jinak teda situace ohledně NMS mi přijde směšnější a směšnější, ted se oběvují zprávy že přidají buginu no to se teda všichni posadíme na zadek, přitom třeba takovej Astroneer, malá hra v early accesu toho nabízí víc i tu buginu, dokonce můžete mít i přídavnou platformu za tu buginu. Prostě celý NMS je mi už pěkně dlouho k smíchu

Nahlásit nevhodný obsah

20875611
Blacksite napsal 17. 1. 2017 v 11.09

Nechci, ale rejpnu si....on to jeste nekdo hraje? :D

Nahlásit nevhodný obsah