Unikl plakát Destiny 2, oznámení již brzy?

23. březen 2017 14:29 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (5)

Na oficiální představení Destiny 2 čekáme už docela dlouho. Loni na jaře jsme se dozvěděli, že vývoj prošel totálním restartem, což mimo jiné vedlo k tomu, že hra nevyšla už na podzim a místo ní jsme se dočkali rozšíření prvního dílu s názvem Rise of Iron. O plánovaném druhém dílu jsme psali v několika obsáhlých novinkách, nyní to však vypadá, že je oznámení hry už opravdu na spadnutí.

Na diskuzním serveru NeoGAF se totiž objevil uniklý plakát, který na internet zřejmě vypustil někdo s vazbou na některého z italských herních obchodů. Plakát obsahuje artwork několika Guardianů, ale hlavně hned dva důležité údaje. Tím prvním je datum 8. září, které s největší pravděpodobností znamená den, kdy se hra dostane na trh. Zároveň je je na plakátu ale i informace o tom, že ještě před vydáním proběhne veřejný beta test.

Lze namítnout, že by se mohlo jednat o podvrh, k úniku se ale již vyjádřil i známý insider Daniel Ahmad, který na Twitteru vystupuje pod přezdívkou ZhugeEX. Ten doplnil, že majitelé PlayStation 4 dostanou do bety přednostní přístup a uvedl také, že od svých zdrojů slyšel, že beta začne v červnu. Tuto informaci ale máme brát jako nepotvrzenou.

K dispozici je nyní už i celkový snímek plakátu, který jej konečně ukazuje v plné kráse. Smysl dává i spojení se značkou PlayStation, které naznačuje modré logo v levém horním rohu. Už první díl hry a jeho expanze byly s platformou japonského výrobce úzce spojeny. Jako vždy u podobných úniků upozorňujeme, že do oficiální oznámení není nic jisté, s ohledem na uvedené datum vydání a zmiňovaný termín beta testu však očekáváme, že pokud je na úniku jen trochu pravdy, dočkáme se vyjádření Bungie a Activision co nevidět.

Zdroj: VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20877390
Strejda Phil napsal 23. 3. 2017 v 18.06

Jestli to bude jako The Taken King, tak s tím problém nemám.Jestli to bude další reskin a Bungie opět ukáže, jak už neumí dělat hry, tak si rozumět nebudeme.

Nahlásit nevhodný obsah

20878532
Nighters napsal 23. 3. 2017 v 17.27

Palmy: JJ říká se že by měl být i na PC.

Nahlásit nevhodný obsah

20873060
Paprikonn napsal 23. 3. 2017 v 16.31

Palmy: Měli to v plánu. Kde je pravda, se dozvíme brzo asi :)

Nahlásit nevhodný obsah

20876465
Palmy napsal 23. 3. 2017 v 15.52

A předpokládá se, že druhý díl bude i pro PC ? Já jen, že jsem dřív o tom myslím že něco slyšel

Nahlásit nevhodný obsah