Foto režim v Horizon se dočká řady úprav

3. květen 2017 16:39 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Guerilla Games příští týden vydají nový patch pro Horizon Zero Dawn a ten kromě klasického nášupu větších či menších oprav dorazí i s aktualizací fotografického módu hry. Díky změnám v tomto režimu se nově můžete podívat hlavní hrdince přímo do očí, a to doslova.

Aloy totiž budou moci hráči přimět, aby se dívala do objektivu, to však není jedinou novinkou této aktualizace a ta navrch nabízí hned tři dodatečné filtry obrazovky. K tomu lze hlavní hrdinku umístit do nových pozic, sundat jí pro potřeby snímku pokrývku hlavy, přiřadit jí dosud neokoukané výrazy v obličeji a celé to korunuje možnost zapnout si na obrazovce nápomocnou mřížku. Ta fotografům amatérům i těm zkušenějším může dopomoci k lepší kompozici finálních snímků.

Více se o změnách ve fotografickém režimu můžete dozvědět na blogu PlayStation, kde se mimo jiné nalézají i vybrané obrázky posbírané od samotných hráčů. Na tomto odkazu se navrch můžete dočíst o všech změnách, jež tento patch přináší. Mějte se však na pozoru před faktem, že tento seznam může obsahovat i pár citlivých detailů z příběhu a je tedy záhodno varovat před případnými spoilery.

Zdroj: VideoGamer.com, Kotaku, PlayStation Blog EU

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20847380
Mitsurugi napsal 4. 5. 2017 v 09.23

Khalashnikovf: Nejhorší. Písnička. Všech. Dob.

Nahlásit nevhodný obsah

20836016
Khalashnikovf napsal 4. 5. 2017 v 06.41

But first... let me take a selfie! DUN DUN DUN DUDUDU DUN :)

Nahlásit nevhodný obsah