První záběry z hraní Far Cry 5 jsou tu

12. červen 2017 23:03 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (6)

Nebyla by to konference Ubisoftu, kdybychom se nedočkali nových záběrů z Far Cry 5. Hra, která byla představena ještě před zahájením E3, se nyní pochlubila prvními záběry ze samotného hraní a několika novými informacemi.

Hru představil producent Dan Hay. Ve Far Cry 5 se podíváme do Hope County v americké Montaně, oblast, kterou terorizuje fanatický kult. Žádný telefonní signál, uzavřené silnice, zkrátka ideální prostředí pro šílence, které v jejich konání nebudou omezovat bezpečnostní složky.

Hru bude tentokrát pohánět Cryengine 3 a z prvních záběrů vypadá velice slušně. Hlavní hrdina nebude na své tažení proti zlovolným fanatikům sám, ruce k dílu přiloží i parťáci a dokonce i zvířecí kamarádi. Svým kolegům můžete dávat jednoduché rozkazy a jak je vidět z traileru, situace můžete řešit jak stealthově, tak pěkně akčně. A když půjde do tuhého, přijde vhod letecká podpora nebo kamarád s tahačem. Systém parťáků trochu připomíná druhý díl.

Zásadní změny v hratelnosti nečekejte, půjde o pořádnou akční jízdu, v níž nebude o krev a adrenalinové přestřelky nouze. 

Zdroj: vlastní

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20908924
Miami Vice napsal 13. 6. 2017 v 05.18

Jamajčan: Ne, ne, žádná občanská válka. To si pleteš. Ta se odehrávala povětšinou na území Jihu anebo Severu, zatímco území Montany v týhle válce bylo dost stranou, ale bitva u Little Big Hornu byla jedna z úplně posledních vzpour původního americkýho obyvatelstva, čímž myslím indiány, kdy se spojilo několik kmenů dohromady a porazili toho nafoukance generála Custera, kterej tu situaci šeredně podcenil a pak už bylo pozdě. Tahle bitva se odehrála až 11 let po skončení americký občanský války, tzn. v roce 1876 a i když v ní indiáni dosáhli vítězství, tak tím vůbec nic nezískali a jak sám víš, tak teď žijou v rezervacích...

Jen bych prostě rád viděl aspoň nějakej menší odkaz na tuhle bitvu a pak i třeba zlatý doly a tak prostě no.

Nahlásit nevhodný obsah

20915238
Jamajčan napsal 13. 6. 2017 v 02.23

Miami Vice: No moc tomu pojetí s občanskou válkou nevěřím...

Nahlásit nevhodný obsah

20825828
OneShot napsal 13. 6. 2017 v 00.47

Vážně jsem doufal, podle prvních upoutávek na hru, že se ta hra bude brát aspoň trochu vážně. Nečekal jsem filozofickou hloubku, nechápejte mě špatně, ale aspoň něco na úrovni trojky. Jenže tohle vypadá ještě ulítlejší než čtyřka. A chtěl bych mluvit s tím týpkem, co tu ukázku hrál, aby mi prozradil, proč se jako ko*** půl hodiny plížil, aby pak všechny za dalších 5 vteřin postřílel.

Nahlásit nevhodný obsah

20908924
Miami Vice napsal 13. 6. 2017 v 00.03

Když už to Far Cry není z dob Divokýho Západu, na kterej mě ta Ubi anketa tenkrát navnadila, tak aspoň že je to na takhle odlehlým místě jako je nějakej okrsek v Montaně. Ty pláně a hory kolem těch osad western celkem připomínaj a navíc se v Montaně odehrála bitva u Little Big Hornu, tak doufám, že na tuhle slavnou porážku 7. Kavalerie někde v tom herním světě najdeme nějakej odkaz. Jen škoda, že to neni tak trochu víc temný, jak naznačily ty úplně první videa. Každopádně krajina Montany lepší než třeba Far Cry na Měsíci anebo někde na tropickejch ostrovech zase. Bylo by fajn, kdyby šlo překročit hranici s Kanadou, ale to bych chtěl asi moc.

Nahlásit nevhodný obsah

20880027
PoetaBezRymu napsal 12. 6. 2017 v 23.18

Hm.. video ze hry mě spíš odradilo.. tuctovka, plná klišé, s mechanismy, které má dnes již každá průměrná střílečka..

Nahlásit nevhodný obsah

20843606
MyBullet napsal 12. 6. 2017 v 23.10

Beyond Good et Evil 2 je tu !!!

Nahlásit nevhodný obsah