Alternativní průchod mise v Days Gone

14. červen 2017 11:04 / Pavel Makal / Novinky / Diskuze (3)

Chystaná postapokalyptická akční adventura v otevřeném světě jménem Days Gone, která vzniká v dílnách SIE Bend Studios, se na letošní E3 znovu přihlásila o slovo skrz nové záběry z hraní. Ty měly poměrně odlišnou atmosféru než rok staré odhalení, stále ale nesou příslib zajímavého mechanismu skutečně velkých „stád“ infikovaných nepřátel.

Hlavní hrdina Deacon St. John se bude muset vyrovnat se skutečně nebezpečným světem, v němž ale možná po vzoru řady jiných žánrových vzorů nakonec nebudou tím největším zlem zombie, ale další přeživší. Pokud se vám ukázka z hraní na konferenci Sony líbila, určitě si užijete i alternativní průchod tou samou misí, s nímž se vývojáři pochlubili během rozhovoru ve studiu.

Příběh se odehrává dva roky po pandemické nákaze, která vyhubila skoro celé lidstvo a spoustu dalších proměnila v nakažené zombie, kterým se tu říká Freakers. Ty ovlivňuje denní cyklus, v noci se stávají mnohem vražednějšími. Hru pohání Unreal Engine 4 a bohužel zatím nemá pevně stanovené datum vydání.

Zdroj: vlastní

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20825828
OneShot napsal 14. 6. 2017 v 17.02

Masarkavtrenyrkach: To asi ne, ale taky to byla první věc, co mě u téhle hry napadla- Last of Us Biker edition. Mimochodem, nechceš si změnit avatar? Vždycky se tě na monitoru snažím zaplácnout. :) Takhle mi dlouho nevydrží.

Nahlásit nevhodný obsah

20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 14. 6. 2017 v 15.27

Bylo by fajn, kdyby před vydáním řekli, že se to odehrává ve stejném světě jako Last of Us.

Nahlásit nevhodný obsah

4519932
digmen napsal 14. 6. 2017 v 12.55

Zatím to vypadá opravdu zajímavě. Snad z toho nebude úplná blbost. Docela se na Days Gone těším...

Nahlásit nevhodný obsah