E3 trailer láká na děsy v Call of Cthulhu

15. červen 2017 18:01 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (3)

Zcela objektivně řečeno – žánr hororu bývá obecně jedním z těch nejnáchylnějších k těm největším možným průšvihům, minimálně ve světe videoher se mu však v poslední době celkem daří zachovat patřičné dekorum. Jedním příkladem povedeného titulu mohl být nedávný Outlast 2 a tím příštím by zcela určitě mohla být další herní inkarnace příběhu, jehož středobodem bude jeden z Prastarých z pera Howarda Phillipse Lovecrafta.

To další dobrodružství nesoucí prostý název Call of Cthulhu má po menších peripetiích na svědomí francouzský tým Cyanide (mající na svědomí například dvoudílnou sérii Styx), který také dorazil na E3 v plné polní a s novým a hustou atmosférou oplývajícím trailerem.

Ukázka taktně našeptává tomu, že by po výtečném počinu Dark Corners of the Earth v tomto případě mohlo jít o další z povedených her inspirovaných výše zíněným autorem. Přiložené video nadále představuje děsivou atmosféru a spolu s ní i řadu příznivců kultu Cthulhu, kterým se soukromý detektiv a válečný veterán jménem Edward Pierce musí postavit a navzdory kterým musí vyřešit sérii záhadných úmrtí.

Zdroj: DualShockers

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20836016
Khalashnikovf napsal 16. 6. 2017 v 10.26

Dark Corners bylo fantastické (těžko říct, jestli by to na mě zapůsobilo i teď po těch letech (asi budu muset zkusit, stejně to tehdy nešlo dohrát, protože ta hra byla zabugovaná a při záverečném běhu to padalo do widlí).
A tohle vypadá taky sakra dobře (on ten svět Prastarých prostě funguje).

Nahlásit nevhodný obsah

20811703
Bohemund napsal 15. 6. 2017 v 22.36

Pěkné, hlavně to pronásledování. Ty halucinace už méně.

Jiné povedené video s titulky:
https://www.youtube.com/watch?v=x0NwkjKrj8c

Nahlásit nevhodný obsah

14538225
DJBlack napsal 15. 6. 2017 v 19.18

Vizuálně se mi prostředí moc líbí, ale i tak si mýlím že hra bude postrádat tu správnou atmosféru...

Nahlásit nevhodný obsah