Obsahově jednotné Destiny až příští rok

20. červen 2017 13:10 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (2)

Během E3 jsme vás informovali o tom, že PlayStation 4 edice Destiny 2 bude obsahovat exkluzivní obsah. A nově se k tomu dozvídáme informace ty, že tato exkluzivita může trvat klidně i rok a ve videu níže připomenutý exkluzivní obsah dorazí do Xbox One a PC edic hry nejdříve až v příštím roce.

Což ostatně není kdovíjaká změna oproti hře původní – i v případě té museli hráči na Xbox One počítat s tím, že se hráčům na PlayStation 4 dostávalo lepší péče po stránce exkluzivního obsahu.

Vedle toho se nadále od komunitního manažera hry dozvídáme o důvodech plánované prodlevy před vydáním PC verze hry. David "Deej" Dague to vysvětluje tím, že pro Bungie se jedné o po delší době první titul pro počítače, a to navíc takto významný.

A právě díky tomu nechtějí ve vývojářském cokoli podcenit a rozhodně neplánují vydat hru takovou, jejíž kvality by komunitu hráčů na PC jakkoli rozlítily. K tomu nadále Dague rovněž dodává to, že je ještě příliš brzy na to, aby v týmu sdíleli hardwarové nároky hry.

Tomu ostatně sami rádi věříme, neboť právě v Bungie mají s optimalizací své zkušenosti a připomenout si můžeme situaci tu, kdy v týmu maximálně zoptimalizovali původní hru ve verzi pro Xbox One tak, aby nakonec dokázali původně neplánovaný běh hry v rozlišení 1080p.

Hra samotná každopádně zamíří na PC, PS4 a Xbox One. Na konzolích přitom vyjde již 6. září a na PC pak dorazí o něco později, 24. října. Předobjednávat můžete pochopitelně například na Xzone.

Zdroj: VG247, Destructoid, GameSpot, DualShockers

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
9067823
Plaiman napsal 21. 6. 2017 v 15.21

Dobře pochopil bych kdy by měli časovou exuzivitu na celou hru jako např. Microsoft u Tomb Raidera, ale tohle mi přijde fakt na hlavu.

Nahlásit nevhodný obsah

20813250
UnholyU napsal 20. 6. 2017 v 15.04

To je trapne opravdu

Nahlásit nevhodný obsah