Bungie láká na hutný příběh Destiny 2

27. červen 2017 11:19 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (6)

Destiny 2 se kvapem blíží a díky tomu se dozvídáme další střípky informací, jež mohou pro řadu fanoušků originálu vyznívat přinejmenším lákavě. Od designéra prvního dílu a vedoucího vývoje dílu druhého se nyní dozvídáme, že pokračování bude zcela odlišné po stránce vyprávění, což ostatně studio Bungie již delší dobu naznačovalo.

Luke Smith tuto informaci vypustil v rozhovoru pro magazín GamesRadar+ a dal světu vědět, že právě příběh je zřejmě tou největší změnou oproti originálu. Ke hráčům se prý tedy dostane novinka ve formě epického příběhu, který bude stát za to sledovat a který navrch nabídne i dostatek zábavy již sám o sobě.

K tomu by příběh hry měl nabídnout i dostatečné množství menších odboček, jež slibujou vyprávět své vlastní drobné příběhy. Ty mohou pojednávat kupříkladu o jednotlivých světech, o různých nepřátelích i o dalších aspektech již tak dost obrovského univerza hry.

Od toho si Smith a potažmo i celý tým Bungie slibuje, že by hra tímto krokem a změnou v přístupu podání příběhu mohla přilákat i větší množství fanoušků, čímž se zde pochopitelně myslí zejména ti hráči, kteří o první díl kupříkladu ani nezavadili. Otevření příběhu je navíc nutné v případě PC verze, neboť část této komunity se hrou zkušenosti mít ani nemohla.

Smith nadále dává za příklad ucelenou příběhovou kampaň The Taken King, která právě v ohledu přístupu k vyprávění příběhu měla podstatně lepší ohlasy, než jakým se dostalo hře základní.

Na výsledek si tak jako tak ještě chvilku počkáme – letní betaverze toho z příběhu hry ještě pravděpodobně příliš mnoho neodhalí a budeme si tedy muset počkat až na podzim. Konzolové edice hry vyjdou po prázdniných 6. září a 24. října pak hra dorazí i na počítače, kde tato značka prožije premiéru. Předobjednávat můžete například na Xzone.

Zdroj: GamesRagar+, VG247

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
9864338
DeSmond napsal 28. 6. 2017 v 20.28

Wumitai: Ve vsi ty zaplave nenaplnenych slibu se to zrati :D:

Nahlásit nevhodný obsah

20866316
Wumitai napsal 27. 6. 2017 v 14.01

DeSmond: mně ani nevadilo že příběh, tam je jaký je, bral sem to jako akční jízdu, ale mně nejvíc štvalo a štve, to že nedodrželi co slíbili. Toť jest že to, co vyjde na PS4/Xbox One, vyjde i na starou generaci a slibovali, to a nedodrželi to, to mně mrzí, je mi to líto a sem z toho dodnes naštvanej.

Nahlásit nevhodný obsah

9864338
DeSmond napsal 27. 6. 2017 v 13.55

Jo, v jednicce taky slibovali skvely a epicky pribeh a jak to dopadlo vsichni vime (to ze vyvoj a implementaci toho pripadu v podstate restartovali nedlouho pred vydanim je neomlouva). A co se tyce TTK? Jako ohlasy na to byly lepsi, ale to je dane jen tim, ze ve vanille to stalo za prd a horsi uz to v podstate ani byt nemohlo :D Budu doufat, ze pribeh a hlavne jeho zpracovani bude kvalitni, ale sam tomu moc neverim :)

Nahlásit nevhodný obsah

20866316
Wumitai napsal 27. 6. 2017 v 13.40

Cokovenecek: však ono to je DLC http://bi9he1w7hz8qbnm2zl0hd171.wpengin… po DLC s Vexi mělo následovat tahle hrozba a jelikož se po The Taken King něco změnilo, tak vydali jen upravenou arénu a zníčili útočné pušky a tím to skončilo, pak na novou generaci vydali železného vlka a konec. A ještě slibovali, že do jedničky dají novou postavu, tak nevim jestli je na nové generaci nová postava, ale okolo Destiny je to hodně zvláštní.

Editováno: 27. 06. 2017 v 13.41

Nahlásit nevhodný obsah

20917394
Pozastavený účet napsal 27. 6. 2017 v 13.27

Jestli to bude alespoň stejně nadprůměrné MMORPG jako The Taken King, tak možná budu přemýšlet o koupi.
I tak se mi to ale zdá jako jedno velké DLC, které změní pouze kulisy hry.

Nahlásit nevhodný obsah

20866316
Wumitai napsal 27. 6. 2017 v 11.50

no to sem teda zvědavej

Nahlásit nevhodný obsah